Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én vagyok az egyetlen...

Csak én vagyok az egyetlen aki soha életében nem tanulta meg sem a szózatot sem a himnuszt kívülről mert nem érdekelte és még büszke is rá? ;D

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Büszke vagy rá ? Az a te dolgod kedves fiam hogy mit szeretsz és mit nem , mit tartasz fontosnak és mit nem ! De hogy erre büszke vagy és hogy azt mondod lenézed a magyar kultúrát ... ilyeneket csak a tanulatlan hülye barmok szoktak mondani ... Lehet neked nem tetszenek nemzeti énekeink ne mtetszik a zászló színe nem szereted a magyar irodalmat ... rendben legyen így DE ezért az országért ezét a kultúráért emberek adták életüket ! Szenvedtek Küzdöttek ! Ha nem tetszik a szózat nem érdekel de ne mondd rá hogy szar és hogy semmit sem ér ! Tisztelet ezt a szót tanuld meg !
2016. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Főnöködnek is mondd meg, hogy neked aztán nem dumál. :D Ajj, micsoda fahkszok írnak ide kérdést :D"


nincs főnököm. ;)

2016. febr. 18. 20:39
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező kamukérdés megvolt, lépjünk tovább. Holnap sulid van.
2016. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
már rég elvégeztem az iskolát :) amúgy síszünet van holnap.
2016. febr. 18. 20:46
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Sötét bőröd van, Rodrigó ?
2016. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pisiszünet?:D Tudtam. Üdv a gondozónak!
2016. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te, meg még pár ilyen lelki nyomorult, akik összekötik a Himnuszt az aktuális politikával. Amúgy nem kéne ezzel nagyra lenned kiskomám, inkább elbujdosni illene.
2016. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem tudom kívülről. Nem vagyok rá büszke. Miért is lennék hiányos ismeretekre büszke?:D. Viszont nem is érdekel, hátránynak sem tartom. Nem lendít előre semmiben sem, örömömet sem lelném benne, ha eltudnám őket szavalni fejből.. Innentől kezdve hidegen hagy, hogy nem tudom őket. Abszolút neutrális ez számomra.
2016. márc. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!