Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én vagyok az egyetlen...

Csak én vagyok az egyetlen aki soha életében nem tanulta meg sem a szózatot sem a himnuszt kívülről mert nem érdekelte és még büszke is rá? ;D

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te vagy az egyetlen. Mi, akik kijártuk az általános iskolát, mi megtanultuk, mert kötelező volt, azt hiszem még hatodikban. De mondd csak, ki gépelte be neked a kérdést? Gondolom, ha hatodikig nem jutottál el, akkor írni-olvasni sem nagyon tudsz.
2016. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van érettségim és 2 szakmám ;) attól hogy nem tanultam általánosban és otthagytam az iskolát 10.-ben még amikor visszamentem estire elég jól sikerült az érettségim mert a tételeket kitanultam :)
2016. febr. 18. 19:35
 3/18 A kérdező kommentje:
amúgy attól hogy a magyar kultúrát nem tisztelem és belekulázom, attól még lehet más területen van szerzett tudásom. Pl: informatika, biológia
2016. febr. 18. 19:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Senki mást nem ismerek, a legsötétebbek is felmondták az osztályból az egészet.
2016. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én dacból nem tanultam meg. Nekem senki nem mondja hogy mit kell megtanulnom. Ellenben amit akartam azt kitanultam.
2016. febr. 18. 19:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz, nem te vagy az egyetlen, sajnos rajtad kívül is akadnak még ilyen tirpákok.
2016. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akad még sajnos elég sok bunkó rajtad kívül is.

Bár a többség hülye is hozzá, hogy megtanulja, így most nem rúgnak labdába.

2016. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nekem senki nem mondja hogy mit kell megtanulnom"


Felesleges arcoskodnod. Ha sikerült leérettségizned, akkor bizony azt tanultad, amit mondtak. Büszkék az emberek teljesítményre szoktak lenni, nem ilyen fotelhuszárkodásra, hogy hú de bátor voltál félműveltnek maradni.

2016. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Főnöködnek is mondd meg, hogy neked aztán nem dumál. :D Ajj, micsoda fahkszok írnak ide kérdést :D
2016. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Elég nyakatekert gondolkodás, arra büszkének lenni, ami nincs... Mondjuk ez az adósság vagy a tripper esetében még elmegy, de hogy egy nemzeti alapmű nem tudásán mit lehet büszkének lenni, ez valahogy nem fér a fejembe. Elmagyaráznád, kedves kérdező?
2016. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!