Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért isszák az amerikaiak...

Miért isszák az amerikaiak úgy a sőrt mint búzák?

Figyelt kérdés

Filmekben sokszor látni, de már életben is láttam, hogy csak nyalogatják mint a meleg tejet. Ha szomjasak miért nem huzzák meg emberesen vagy ha nem akkor mi a fenének isszák?

Másmilyen náluk a sőr (alkoholszázalék pl.)? Ezzel a tempóval egy üveg sőr két óra, miértnem tesznek bele mindjárt szívószálat?


2010. márc. 30. 22:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Lányoknak szabad:-)


8:36 és nem jutott még eszedbe hogy búza a férjed? De legalábbis gyanús..:-) Nehogy fél év múlva itt sírj nekünk hogy elhagyott egy férfiért:-)

2010. ápr. 2. 15:33
 22/25 anonim ***** válasza:

Nabasszus, magyarázza már el nekem, hogyha valaki lassan szereti inni a sört, legyen annak akármilyen oka is{beleértve azt is, hogy egyszerűen úgy szerei}, az mi a franctól b*zi? Nem szabad úgy inni akár fiúknak, akár lányoknak, vagy mi? Úgy utálom ezeket a fajta...hogy hívják ezeket? Tehát pl. ez. Lehetne inni a sört lassan is, mert nem lesz az embernek baja tőle, meg ugyanúgy lemegy a torkán, viszont egyeseknek meggyőzősése, hogy nem úgy KELL inni, de az indok csak annyi, hogy "mert b*zis". Miért az? Szerintem midnenki igya úgy, ahogyan jól esik neki...


Amúgy a filmeken jobban néz ki, hogyha nem isszák ki teljesen a poharat, valahogy "folyamatosságot" jelképez.

2010. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan, mint hogy aki majonézzel eszik valamit, az b.zi. Szóval marhaság. Meg hogy a mentolos cigi az a b.zicigi. Keresztapám mentolsat szív és 4 gyereke van, hát csak nem az. Ja, és a sört is lassan issza :D
2010. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Te kérdező hány éves vagy? 5-nél nem hiszem hogy több.

Attól b.zi valaki mert lassan issza a sört? Bravó. Meg aki balkezes biztos azis b.zi, nem? De szerintem inkább te vagy a b.zi. Már alapból az gyanús, hogy ennyit foglalkozol a témával, meg mindent erre vezetsz vissza.

2010. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is feltűnt, milyen f§os meleg lehet a sör, már 15 perc múlva! Idióták...
2010. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!