Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az amerikaiak szerintetek is...

Az amerikaiak szerintetek is munka mániásak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem, a japánok hamarabb.
2010. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kikre gondolsz?

A mexikóiakra?

2010. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pénzmániásak,ezt pedig csak sok munkával érhetik el.
2010. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos van az amerikaiak közt is munkamániás,de szerintem nem ez a legjellemzőbb rájuk.
2010. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
ne, ők otthon ülnek és várják, hogy legyen pénzük. szerintem...
2010. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A szegényeknek ott is halálra kell dolgozniuk magukat a minnél több semmiért.(remélem hogy értitek)


A középosztálybeliek azért hajtanak hogy az ami már megvan ne vesszen el, és ezért is sokat kell gürcölni.(néha többet mint a szegényeknek)


A gazdagok meg mégtöbb pénzt akarnak, mint mindenhol másutt a világo,n szóval ők sem ülhetnek a seggükön.

Igaz nekik már nem kell meghalni a munkájukban.

2010. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem, csak ott különösen megfizetik a munkájukat, ez motiválja őket. amúgy jóval kevesebbet dolgoznak és később kell bejárniuk mint nekünk: 9-fél 10
2010. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!