Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért isszák az amerikaiak...

Miért isszák az amerikaiak úgy a sőrt mint búzák?

Figyelt kérdés

Filmekben sokszor látni, de már életben is láttam, hogy csak nyalogatják mint a meleg tejet. Ha szomjasak miért nem huzzák meg emberesen vagy ha nem akkor mi a fenének isszák?

Másmilyen náluk a sőr (alkoholszázalék pl.)? Ezzel a tempóval egy üveg sőr két óra, miértnem tesznek bele mindjárt szívószálat?


2010. márc. 30. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Te hülye vagy. Ne filmekre alapozz már. Ott is sör a sör. Mellesleg a sör az rövid "ö", nem tudtad? :P
2010. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem az a lényeg, higy minél elöbb részegek legyenek. Nem az a fontos, hogy egy óra alatt minél több sört tudjanak betermelni, hanem egyszerüen azért isszák, hogy érezzék az ízét.
2010. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Most a tejet mérb' uzizod? :D


Amúgy ha filmet nézel gondolom nem azt akarod látni hogy isznak végig.

2010. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

"azért isszák, hogy érezzék az ízét."


Amiben viszont semmi extra nincs. Ittam már amerikai sört, és én sem ittam valami lelkesen. Az (átlagos) amerikaiak inni sem tudnak nagyon. Legalábbis egy kelet-európai úgy leissza, mint egy óvodást.

2010. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

22:13! Hát te vagy a hülye, ha a sör ott is sör akkor miért isszák úgy mint egy búza? 130kg-os palik úgy nyalogatják mintha tűzforró lenne.

És mi az hogy ne a filmekre alapozzak, te kint élő nagykövet vagy vagy mi? Hülyegyerek.

2010. márc. 30. 22:51
 6/25 A kérdező kommentje:

De másmilyen náluk a sör vagy mi, láttam Irish catben amerikaiakat inni, ugyanúgy itták mint a filmekben.

Mint nagyanyám a kontyalávalót, negyed korty majd negyed óra szünet, mintha kényszer lenne.

2010. márc. 30. 23:01
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit láttál és hol, de a párom unokatesói amerikaiak, nyáron nálunk voltak, meg hoztak pár havert magukkal, egy olyan nagyjából 10 fős társaság jött össze (2 csaj, a többi pasi), és nagyon nem úgy itták a sört, ahogy te azt itt leírtad :)

Azt meg mindenki döntse el, hogy az amerikai sör milyen, ki lehet próbálni, ott van pl. a Rolling Rock, az amcsi sör. Én szeretem. Igaz, én szinte mindenféle sört szeretek.

23/L

2010. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én eddig csak ezt a lassú kortyolgatást láttam eddig mindenhol. Kifejezetten idegesitő:-)

Azt hittem náluk valami speckó sör a népszerű vagy hogy magasabb az alkoholtartalma és ezért, esetleg ennyire eltávolodtak, elszoktak az eredetileg európai italtól.

2010. márc. 30. 23:21
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
ha tudni akarod te seg'gfej, igen, már voltam amerikában, másrészt meg seg'gfej vagy, ne filmekre alapozz, úgy issza mindenki amúgy is ahogy akarja, a sör alapból is "hosszú" ital
2010. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Most komolyan láttál már olyan amerikai filmet az életben, ahol kiisszák az egész poharat?
2010. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!