Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek sértő lehet ez a...

Szerintetek sértő lehet ez a fodrász számára?

Figyelt kérdés

Olyan fodrászatba járok ahol ketten dolgoznak, egy fiatalabb,és egy idősebb.

Régóta az öregebbhez járok, de a fiatalabb valahogy jobban megcsinálja a hajam.Mindig ugyan azt a frizurát vágatom, mindkettő megcsinálja, de amikor a fiatalabb csinálja meg mindig rövid idő alatt betudom lőni itthon,úgy hogy azt tetsszen nekem, míg amikor az öreg vágja,akkor sok idő megtalálnom a megfelelő beállítást.

Szemmel láthatóan nincs különbség, de mégis van valami, nem látható.

Így gyakran megyek estefelé, amikor csak a fiatal van bent, és az öreghez csak néha járok, mindig hiányol, nagyon kedvelem, nem bántanám meg, ezért megyek hozzá is.

Ám van amikor belépek, és mindkettő bent van, ilyenkor automatikusan az öreghez megyek, mert volt,hogy egyszer a fiatalabbat választottam a jelenlétében, és láttam,hogy olyan rosszulesik neki,hogy én éreztem szarul magam.

De mikor meg az öreghez megyek,látom,hogy a fiatalabb is kicsit megsértődik, nem tudja,hogy régebben az öreg törzsvendége voltam, meg hogy a régi kapcsolat miatt megyek oda is.

Meg ahogy látom mindkettőnek törzsvendégei vannak, csak én ugrálok ide-oda köztük.

Ez tényleg sértő, és fixen kéne valamelyik mellett megmaradnom, vagy nincs ebben semmi rossz,hogy váltogatom őket?


2016. jan. 27. 15:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Nehéz kérdés... Inkább szerintem menj akkor amikor csak a fiatal van, jót ugyse tudsz tenni sajnos valaki megsértődik ùgyis
2016. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet!Én szépségszalonban dolgoztam,három fodrásszal.Az egyik csinálta mindig a hajam,aztán láttam egy vendéget,akit a másik fodrász csinált.Nagyon tetszett a frizurája és megkérdeztem levágná-e a hajam olyanra.

Le is vágta.Lett ám sértődés,pláne hogy mindenki dicsérte a hajam,mert sokkal jobb lett,mint amilyen volt.

Nehéz ügy.Valamelyik úgyis megsértődik.

2016. jan. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!