Mit tegyek? Fodrász?

Figyelt kérdés
Amennyi fodraszr ismerek az ilyen,nem tudom befesteni a hajam,nincs olyan kézügyeségem,ezért kiválasztok egy szinü festéket és azt elviszem a fodrászhoz.De ö neki már ,nem tetszik ez a módszer,mert akkor ha nem lesz jo akkor azt hiszik a faluva,hogy nem jol dolgozik.De mondom ,hogy ez az én gajam,hadd döntsem már el,hogy én muen szinüre fessem be.Ez olyan mint a vágás rá eröszakolják az emberre ,higy ezt le kell vágni.És ma is a fodrász nekem esett,hogy kizárólag az ö termékeit lehet használni,mert nem válal,ha nem hagyuk abba a veszekedést.Ilyenkor kinek can igaza,azért vendég a vendég,hogy olyan haja legyen amit ö szeretne,a vendégnek hol a beleszólása,ha ugy kezelik mint aki nem is vendég lenne?

2015. dec. 18. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be a megyeszékhelyre fodrászhoz, ő olyat rittyent a fejedre, amilyet csak akarsz. Őt nem fogja érdekelni hogy ki mit mond utána a hajadról.
2015. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is érdemes másik fodrászt keresni, valaki olyat akit a faluban nem ismernek.
2015. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az lényegtelen,hogy kihez járok ugy se tudják melyikhez,nem igaz,hogy ilyen nagy kérés lenne befesteni azzal a hajam,amivel szeretnem,ha betudnám akkor jo lenne,csak sajnos nincs kéz ügyeségem
2015. dec. 21. 21:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg Az én hajam nagyon macerás,ilyen haja nincs senkinek,
2015. dec. 21. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:

"De az lényegtelen,hogy kihez járok ugy se tudják melyikhez,"


Ez igaz. De mivel helyi vagy, így úgy gondolhatják (a helyiek), hogy a helyi fodrászhoz jársz, és ha a helyi fodrász ilyen hajat kreálna neked, akkor meglenne róla a (nem túl pozitív) véleményük. Legalábbis a helyi fodrász valószínűleg így gondolkodik, ezért nem akarja befesteni olyanra a hajad, amilyenre te szeretnéd.


A helyiek életében van egy megszokott kerékvágás, ami (és aki) azon kívül cselekszik, az nem vet túl jó fényt a helyi "létformára".

2015. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!