Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akiknek megszokassa vált a...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Akiknek megszokassa vált a vagdosas. Ti hogyan rejtegetitek jol?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

"Szerencsekendő", hosszú ujjú felső, fásli, csuklóvédő, illetve olyan helyen csinálod, ahol eleve nem látszik.

Sikerült "leállnom" vele, és kérlek, te is tégy meg mindent azért, hogy jobban légy! Ez olyan, mint egy spirál csak egyre mélyebbre és mélyebbre fogsz süllyedni az önutálatban, és még pocsékabbul fogod magad érezni - és a környezetedben lévők sem hülyék, előbb-utóbb fel fog nekik tűnni, mit művelsz, bárhogy is rejtegeted, mert a viselkedéseden, mindeneden látszik, hogy valami nincs rendben. Most is csak azért adtam tippet, mert - mint írtam - tök mindegy, mennyire próbálod rejtegetni, nálam is észrevették, és nagyon nehéz volt utána a szemükbe nézni, eltűrni a mindennapi pátyolgatást; de ez még a jobbik eset, mert velem kedvesek voltak az emberek, és nem néztek bolondnak, nem piszkáltak.

Ha szeretnél beszélgetni, írj privát üzenetet, és megadom az e-mail címem :)

20/l

2015. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha elméleti a kérdés, vagy egy ismerősödre gyanakszol, akkor bocsi a prédikációért :D
2015. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha ez jó dolog, akkor ne rejtegesd. Mutogasd büszkén.
2015. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is voltak hasonló problémáim. Én csuklószorítót, sok fonott karkötőt, majd fáslit hordtam (mondván meghúztam a csuklómat). Senki nem vette észre. Csak a legjobb barátnőm tudott róla, és ő sem rögtön. Aztán amikor úgy éreztem, akkor beszéltem anyukámmal. Meg tudtuk oldani, pszichológus nélkül. Kb. 2 hónap alatt. Mindenesetre nem akarlak kioktatni, mert én is átéltem és tudom ilyenkor mit érzel. De a legjobb, ha szólsz valakinek. Ha szeretnél beszélhetünk privátban. :)
2015. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 watchmoretv válasza:
46%
Szerintem is csináld nyugodtan, nincs vele semmi gond, remélhetőleg egyszer túl mélyre vágsz és akkor többet nem jut eszedbe butaságokat kérdezgetni.
2015. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!