Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ti hogyan viselkedtek...

Pasik! Ti hogyan viselkedtek ha szerelmesek vagytok? Féltek az érzéstől, rejtegetitek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
énnem! szeretlek!
2013. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sose voltam még szerelmes nem tudok válaszolni rá , de az biztos h rejtegetni felesleges, félni meg végképp felesleges
2013. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én rejtegetem és valamiért azzal a lànnyal akibe szerelmesvagyok azzal köcsögösködök vamiért :S
2013. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem hogy viselkedtem.
2013. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Félek az érzésektől és rejtegetem.Nem igazán mutatom ki.Próbálom elfojtani
2013. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én nem szoktam rejtegetni sőt kifejezetten igyekszem éreztetni bár ez nem minden lánynak jön be.

nem mindig jó idejekorán éreztetni vagy mondani egy nőnek hogy tetszik vagy szerelmes az ember. mert eggyes nők még azt hiszik hogy gyerekes hogy hamar szerelembe esik vagy pedig csak azért mondja mert csak a szexre hajt.

az is előfordúlhat hogy nem találjuk vonzónak vagy értelmesnek a hölgyet ezért nem is mondunk semmit csak lassan adagoljuk az infót hogy ne bántsuk meg.

2013. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. És milyen gyorsan szerettek bele egy lányba/nőbe? Napok, hetek, hónapok?
2013. szept. 11. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Van akibe pár perc alatt.Valakibe évek kellenek.
2013. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy viselkedek, mint amikor nem vagyok szerelmes.
2013. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már a második randinkon szerelmet vallottam annak a lánynak akivel jártam. Már majdnem 2 éve házasok vagyunk. Szóval jól sült el:)


24/F

2013. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!