Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szabad ilyenkor buliba menni?

Szabad ilyenkor buliba menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, nagyapám bekerült a kórházba, és mai napon tudtok meg az orvostól, hogy ne számítsunk sok jóra. Jövőhéten lenne egy buli haverokkal,szerintetek illik menni ilyenkor "szórakozni"?

Vagy mondjam le?



2015. nov. 12. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan viszonyulsz a nagyapádhoz.

Ha sokat jelent neked, akkor ne bulizz, inkább legyél vele.

2015. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én meg inkább azt mondom, hogy még csak az sem igazán számít, hogy hogyan vagytok egymással.


Bulizni el tudsz menni minden hétvégén életed végéig, de a nagyapádat csak az ő élete végéig láthatod.


Ha ezt az időt a nagyapáddal töltöd, nem lesz benned rossz érzés, hogy lemaradtál egy buliról. De ha bulizni mész és a nagyapádról maradsz le, akkor milliószor meg fogod még bánni, hogy már nem tudod visszacsinálni.

2015. nov. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem illik. Nagyapádon túl legyél tekintettel arra a szülődre, akinek éppen haldoklik az édesapja. Bulizni még bőven lesz lehetőséged. Szép dolog tőled, hogy eszedbe jutott és gondolsz rá.
2015. nov. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mennyire vagy bulizós, milyen gyakran szoktál? Csak kíváncsiságból, tudom nincs köze a kérdéshez
2015. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Két havonta egy buli kb
2015. nov. 13. 14:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden nap van lehetőség rá. hogy lássam, csak anyáék meg akarnak óvni attól,hogy igy lássam a nagyfatert
2015. nov. 13. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
bulizni bármikor lehet utána is, de nagyapád nem lesz mindig veled
2015. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj. A nyáron egy hétvégén a szüleim nem voltak itthon, az öcsém a nagyszüleimnél volt én pedig itthon a barátnőmmel. Egy percig sem merült fel az ötlet, hogy én is mennék a nagyszüleimhez. Nagytatám két héttel ezután a hétvége után meghalt. Azon a hétvégén láthattam volna utoljára őt. És annak ellenére, hogy fel sem merült a családból egyikünkben sem, hogy én is menjek öcsémmel azóta is bánom, hogy még eszembe se jutott. Azt mondom inkább ne menj bulizni ahogy az előzők is írták még lesz időd, de ha elmész később bánni fogod.

U.i. Ha tudod személyesen vagy ha nem mindenképp üzend meg nagytatádnak, hogy szereted nekem már nem volt rá alkalmam :(

2015. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!