Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi lenne a helyes ilyenkor?...

Mi lenne a helyes ilyenkor? Szabad v nem?

Figyelt kérdés
Ha rajtakapsz egy cigány 30 körüli NŐt, h éppen a hátitáskádban turkál az utcán, akkor őt megütnéd vagy sem? nagy dilemma... mert oké h cigány meg, éppen meglopni próbált, de nő. Mi lenne a helyes olyankor amit tehetne az ember?
2010. okt. 9. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
ÖKÖLLEL!!!!!!
2010. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
felrugnám mint a szart és örülhet ha nem taposom meg bakancsommal:)
2010. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megüötni még férfit sem szabad,nőt pedig bunkóság! Akkor is, ha meglop téged! Hívd a rendőrt,de okosabb,ha nem hagyod őrizetlenül a hátitáskádat! Ha rajtad van,akkor nem tud benne senki turkálni!
2010. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vannak tolvajok akik ugyis turkálnak hogy rajtadvan pl tömött buszon.a rendöség mire kiér az ezer év + kap 1semmien büntetést az elkövetö ha megis lesza tettes
2010. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha engem megprobálnak meg meglopni akkor önbiráskodni fogok ezvan nemérdekel tudom hogy parasztság de ezvan
2010. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a tolvajság felülírja a nőiséget. Azon kívül, hogy a cigány nők általában még férfinak is csúnyák lennének.


Valószínűleg ráüvöltenék, aztán mivel minden bizonnyal még ő lesz felháborodva, valószínűleg meg.

2010. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont azért nem "kellene" megütni, mert cigány. Az, hogy nő, ebben az esetben mellékes. Ha megtudja a többi, eléggé megverhetnek, és ez nem hiányzik nekem. Az erőszakot nagyon nem szeretem, nem ütném meg, de esélyes, hogy leordítanám rendesen; mellesleg teljesen megértem azt, aki megütné.
2010. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát a táska rajtam volt =D és tömegben történt az eset (de mondjuk volt vele egy kan is de ez most mellékes)
2010. okt. 9. 19:07
 9/9 pelgrim ***** válasza:
Megütni bárkit is helytelen dolog kivéve, ha védekezned kell. Jobb, ha felszólítod hogy tegye vissza amit kivett belőle. De talán jobban tennéd ha oda adnád neki az egész hátizsákod.
2010. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!