Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? Egyszer...

Mit tegyek ilyenkor? Egyszer elpattan a cérna

Figyelt kérdés

A gondom, hogy még általános iskolás vagyok és 8.-ba járok. Régóta gyúrok már és emiatt kövérnek nézek ki. A sok kis alsós hülyegyerek meg tudja, hogy ők kicsik és őket nem szabad bántani, emiatt bepofáznak, ráadásul nem is az alkatom miatt hanem ilyen tök értelmetlen dolgokat amikről tudják hogy sértő de fogalmuk sincs mi az. Pl. anyámról sértő dolgok.

Namármost én néha csak röhögök a kis senkiken, mert nem csak nekem szájalnak be, úgy minden nagyobbnak. De kérdésem arra vonatkozik, hogy mivel szereljem le őket. Úgy értem, hogy nem szokásom a kisebbeket verni, de egyszer megelégelem és akkor képes vagyok olyat odaverni hogy még én is megbánom, na meg nem helyes hogy a kis sz*rosokat a nagyobb bántja, még ha jogosan is. Nem vagyok nyámnyila, félre ne értsétek csak csupán érdekelne mit tegyek anélkül, hogy én lennék a hibás.


2012. márc. 2. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom.és én már 25 vagyok..... a kis szarosok ugy levernek szoban mint a sicc.... engem si bosszant és nem tehetsz semmit.,..
2012. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:

Mindenképpen arányosan.

Nem verheted meg, ha valaki nem bánt, pláne, ha saját bevallásod szerint is erősebb vagy.

Tanuld meg a szópárbajt és ne legyél az a kimondottan "izomagy". Úgy is mindig primitívnek, izomagynak csúfolják a bodyzókat jó lenne ha cáfolnád, mert egyelőre úgy reagálsz.

Másik érdekes amit írsz, hogy aki gyúr, szerinted kövérnek néz ki? Hmm. Ezt még nem hallottam :D

Valamit benézhettél és igazából nem izmos, hanem valóban kövér vagy, ha annak nézel ki, ráadásul nehezen hihető, hogy 8-os korban régóta gyúrnál.

A lényeg tehát, sok sebből vérzik a mondókád. Ha valaki behiszi, az ő baja, nekem az egész úgy tűnik, te vagy a hunyó és csak szépíted a dolgokat.

2012. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a gondolkodásodat. A szavak, amiket használsz, arról tanuskodnak, hogy igazából nem vagy jóindulatú, sem szelíd. Ha ilyen erős vagy, megengedhetednéd magadnak azt, hogy tényleg, belsőleg szívből , igazán jóindulatú legyél. Akkor eszedbe sem jutna, hogy le kellene verni a kis....stb. Akkor nem kellene attól félned, hogy elszakad a cérna. Szóval legjobb, ha elfelejted a cérnát, és mutatod a jó példát, hogy aki igazán erős, az belül szelíd.
2012. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második: Tényleg régóta gyúrok mert

a koromhoz képest amúgy is nagydarab vagyok, és akár 12 évesen is bemehettem volna. 13 évesen kezdtem.

Szóval úgy értem, hogy kövérnek nézek ki, mert alap hogy nagydarab vagyok, és olyan szinten nem gyúrok, hogy Schwarzenegger legyek. Különben sem azért csinálom, hogy másokat összeverjek, hanem csak úgy. Nem vagyok káromkodós típus, csak egyszer-kétszer szalad ki csúnya szó a számon. Nem mondtam hogy meg akarok verni bárkit is, csak nem hinném, hogy bárki is tûrne a végtelenségig...


Harmadik: Hidd el, járnak a sulimba, sôt az osztályba olyanok akik ilyen gorillák mint én, de ôk gátlástalanul nekimennek mindenkinek aki nem tetszik nekik, sôt meg is verik. Én szoktam leállítani ôket, s mint mondtam, csak néha jut eszembe hogy aki megérdemli, annak egy jó nagy pofon...

Alapjában szelíd vagyok, csak normális társaságba járok, és még egyszer sem kaptam egy figyelmeztetést sem. Amit a kérdéshez írtam, azt olyan állapotban írtam, hogy... Mindenkivel elôfordul

2012. márc. 3. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!