Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Reggel bemegyek a munkahelyemr...

Reggel bemegyek a munkahelyemre, s rendszeresen nem köszönnek vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munkahelyem iskola, a tanári az, ahová belépek. Nemcsak nekem nem köszönnek vissza, többen is így járnak.
2007. nov. 7. 21:29
1 2
 11/12 Ofília válasza:
100%
kérdezz rá higgadtan mikor belépsz...nah most akkor kinek mi a problémája?azt gondolom egy oktatási intézményben megengedhetetlen ez a fajta viselkedés....stb stb stb...tegyél pontot a dolog végére....
2008. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi tanintézményünkben is volt hasonló, nem csak tanárok, de portás, egyéb dolgozó részéről is. Engem is nagyon zavart, de elég nyuszi voltam akkoriban, így csak szorgalmasan köszöngettem, bár talán egyre hangosabban és gyakran játszottam el azt, hogy külön-külön keresztnevén szólítva újra köszöntem annak, aki nem köszönt vissza. Aki viszont magától is köszönt, sőt előre köszönt, az dupla mosolyt kapott, aminek szinte mindenki örült.

Az egyik kollégám, akinek elég jelentős orgánuma volt, úgy oldotta meg, hogy jól hallható köszönése után, válasz nélkül maradva méghangosabban hozzátette: " Örülök, hogy köszönhettem :)!" Érdekes módon a helyzet sokat javult, sőt a gyerekek is átvették a hangos köszönés módszerét, mert murisnak tartották. Persze azért igyekeztek ügyelni, hogy halláskárosodást azért ne okozzanak.

2009. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!