Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én undorodom attól, ha...

Csak én undorodom attól, ha egy nő sört iszik?

Figyelt kérdés

Olyan visszataszító,mikor fogja azt sört a kezében...


Az ok,mikor valami női italt iszik...(de ezt is alkalmakkor.)

:)



2015. aug. 21. 11:56
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
0%
én is undorodom attól nem nőies aki sörözik
2015. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

A Martini és a pezsgő női ital? A belinkelt kérdésben annak számít. Pedig én hány férfit ismerek, aki szokott martinizni, pezsgőzni! Mondjuk ezektől jobban is be lehet rúgni, mint a sörtől.

Na és a gyümölcsös sörök férfias italok? :D

2015. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
89%

szerintem nem a sört ivő nő/lány visszataszító, hanem aki olyan szinten le van részegedve, mint a sz&r és négykézláb bír menni max...! Ha megiszik egy baráti összeröffenés alatt annyi sört, amennyit bír, hogy biztosan tudja magát tartani (ez ugye személyenként változik, kinek mennyi) és még be sem inog, abban nincsen semmi visszataszító.

Mondjuk a részeg férfi sem egy szép látvány...

2015. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
90%

amúgy tényleg vannak ilyen emberek, akik így gondolkoznak. ha beülök valahova a barátommal, akkor általában whisky alapú italt kérek (vagy whisky jéggel, mert töményen nem olyan jó), a barátom meg pina colada és hasonlók. mindig neki adják a whisky-t. vagy étteremben én kérek steaket, a barátom csirkét kis salátával, és én kapom mindig a salátát.

én is iszok sört néha-néha. elég gáz, ha valaki szerint ez undorító és nőietlen. nem iszok soha egy italnál többet, részeg se voltam még, de egy részeg férfi ugyanolyan undorító, mint egy nő. megint ez a buta kettős mérce, és idióta sztereotípia. meg a nő csak alkalmakkor igyon. olyan szomorú vagyok, hogy ilyenek az emberek. bárcsak ne lenne ennyi buta ember a világban. :(

2015. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
71%
A sörtől nagyobb lesz a cici úgyhogy igyátok csak!
2015. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#14

Ne idegeskedj.:)

Férfi is csak alkalmakkor igyon szerintem.

2015. aug. 21. 13:18
 17/23 anonim válasza:
86%

nem idegeskedtem, csak szomorkodtam. :(

már az is szomorú, hogy szerinted egy nő ne igyon sört. :(

2015. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hát na...

Az olyan férfias számomra.

2015. aug. 21. 13:36
 19/23 anonim válasza:
49%
Egyetlen férfi vagy akiről tudom, hogy úgy gondolja, hogy visszataszító... Szerintem semmi rossz nincs abban ha megiszik egy sört (természetesen ha részeg az valóban az)
2015. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
Szerintem is undorító nő kezében a sör. Főleg ha dobozos. A szaga meg hányingerkeltő. Valóban a nő igyon bort vagy koktélt. Pálinka is szörnyű ha bedobja. 28N
2015. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!