Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kinek van még ennyire undorító...

Kinek van még ennyire undorító szokása?

Figyelt kérdés

Anyám és tesóm(lány16) rendszeresen nyitott Wc ajtónál végzik a kisebbik dolgukat, de egyszer, mikor nem voltam otthon, tesóm mondta, hogy édesanyám a nagyobbik dolgát is nyitott ajtónál végezte. Ekkor már majdnem felrobbantam.. Hiába pofázom el, hogy zárják be azt a retek ajtót, most is megyek kifelé zuhanyozni és nyitott ajtónál anyám ül a Wc-n. Ő mindig nevet, szerintem meg felháborító és undorító. Ha én megtisztelem őket azzal, hogy lehajtom az ülőkét és zárt ajtónál ürítek, akkor nem értem, hogy ők ennyire alapvető dolgokkal miért nem "tisztelnek" meg?

Ismertek még ilyet aki hasonló undorító szokásokkal rendelkezik?


2015. aug. 9. 22:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg a hangsúly még mindig nem azon van, hogy a családtagjaim hogyan végzik a privát dolgaikat, de látom ez se mindenkinek esett le.
2015. aug. 10. 12:41
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyanyámnak szokása nyitott ajtónál.

Nála viszonylag egyszerű oka van. Anno elég hülyén lett megcsinálva a lakás és a konyha ajtó pont a wc ajtóra nyílt. Még gyerek volt apu. Felszaladt valamiért és nem tudta hogy otthon van a mama ráadásul pont wc-n. Apám a nagy rohanásba nyitva hagyta a konyha ajtót és elment otthonról. Ennek az lett az eredménye hogy a nagyanyám órákra bent ragadt. Na hát ő azóta nem csukja be az ajtót, pedig a konyhán már nincs és el is telt jó pár év, de hát ez van.

2015. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is szoktam nyitott vagy félig nyitott ajtónál pisilni, persze csak ha egyedül vagy ketten vagyunk a párommal, ha vendég van akkor nyilván nem. Ő is szokott nyitott ajtónál pisilni, sőt zuhanyozni is, mert olyankor nagyon meleg lesz bent.

Nagydolognál mindig bezárjuk.

Anyám is pisilt vagy fürdött néha nyitott ajtónál, de már nem lakom velük szóval nem érdekel.


Szerintem csak a kérdező akad ki ennyire rajta :)

2015. aug. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az összes hozzászólást. Ahogy írtad, nevet anyukád, talán még tetszik is neki, hogy téged ennyire bosszant. Én inkább szó nélkül, komoly fejjel csuknám rá az ajtót. Légy Te az okosabb!
2015. aug. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem is értem mi a baj.


Azt írod, hogy az intim részüket látod ürítés közben. Ugyan már, nem láthatsz mást, mint a combjukat; a fenekük a WC hátánál van, azt nem látod. Meg láthatod a felsőtestüket ruhával vagy anélkül. Térdtől lefelé megint valami ruhák lehetnek, ha nem akkor jó, látod az egész lábukat. Semmi "intimet", mert az a hajlatban és hátul van.

És ha látsz is valami meztelenséget, az futó, pillanatnyi, nem jelentős.


Az is fura, hogy azt írod, hogy "megtiszteled" őket azzal, hogy lehajtod az ülőkét. Hogy volt előtted az ülőke, nem csak abba a helyzetbe teszed vissza, mint amiben előtted volt?


Csak annyi lehet, hogy különben, ettől függetlenül annyira eltávolodtál tőlük, hogy idegennek érzed őket.

Ettől gondolhatod, hogy undorító a szokásuk.

2015. aug. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerelj fel egy rugós ajtózárót! Így nem tudják nyitva hagyni, csak ha szánt szándékkal kitámasztják/megakasztják az ajtót. Ha ebből sem veszik a lapot, akkor nincs mit tenni.
2015. szept. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!