Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kinek van még ennyire undorító...

Kinek van még ennyire undorító szokása?

Figyelt kérdés

Anyám és tesóm(lány16) rendszeresen nyitott Wc ajtónál végzik a kisebbik dolgukat, de egyszer, mikor nem voltam otthon, tesóm mondta, hogy édesanyám a nagyobbik dolgát is nyitott ajtónál végezte. Ekkor már majdnem felrobbantam.. Hiába pofázom el, hogy zárják be azt a retek ajtót, most is megyek kifelé zuhanyozni és nyitott ajtónál anyám ül a Wc-n. Ő mindig nevet, szerintem meg felháborító és undorító. Ha én megtisztelem őket azzal, hogy lehajtom az ülőkét és zárt ajtónál ürítek, akkor nem értem, hogy ők ennyire alapvető dolgokkal miért nem "tisztelnek" meg?

Ismertek még ilyet aki hasonló undorító szokásokkal rendelkezik?


2015. aug. 9. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Anyám meg húgom, aki 12 éves. Én is mindig rájuk csapom az ajtót, elképesztő hogy nő/lány létükre ezt csinálják...
2015. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, meg amúgy keresztanyám is ezt szokta csinálni unokatesóm állítása szerint.. Lányok, akik ezt csinálják, MIÉRT?
2015. aug. 9. 22:20
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Azért kicsit higgadj le, nem történt világméretű katasztrófa.

Miért nem kérdezel rá az okára, hogy miért nem csukja be az ajtót?

2015. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerinted nem megkérdeztem? Válasz mi volt rá? Idézem: "Háát.."

Aha.Jó.

Undorító és igénytelen, ez bőven elég ok arra, hogy ideges legyek.

2015. aug. 9. 22:59
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Mindenkinek vannak rossz, nehezen elviselhető szokásai. Neked például az, hogy idegbeteg vagy olyan dolgok miatt, amin azért ennyire nem kéne felhúznod magad. Mondhatnám én is, hogy milyen igénytelen és primitív dolog már így beszélni a saját édesanyádról!

Ha ilyen stílusban kérdezted meg, akkor én nem is csodálom, hogy nem válaszolt.

Tudod, mindenkinek vannak rossz szokásai. A társas együttélés alapelve meg az, hogy alkalmazkodni kell egymáshoz. Próbáltad már normálisan, nem bunkó módon is megkérdezni, hogy miért hagyja nyitva, és elmondani, hogy ez téged zavar, és szépen megkérni, hogy csukják be az ajtót? Vagy hasonló stílusban mondtad, mint ahogy itt is beszélsz?

Lehet, hogy van valami konkrét oka, hogy nyitva hagyják az ajtaját. Talán csak nem szeretik a bezártságot. Egyébként hova nyílik a wc ajtaja?

Egy nyitva hagyott ajtót meg nem kéne ennyire gusztustalan cselekedetnek tartanod. Úgy beszélsz róluk, mint ha mondjuk a konyharuhába törölnék a feneküket.

2015. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Anyám ugyan ezt csinálja, nyitott ajtónál fürdik is minden.

Engem nem zavar, csaj vagyok.

2015. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Te engem egyáltalán nem ismersz, semmit nem tudsz rólam, egy szöveg alapján írsz le egy ismeretlen embert, ezzel elhiteted magaddal, hogy igazad van, de nyugodj meg, hogy nincs. De kérlek mutasd meg azt a részt, ahol bármi csúnyát írtam a saját anyámról. Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert én sehol sem találom.

A másik az, hogy egy alapvetően privát dolgot egyedül végzem és nem mutogatom a világnak, se a családtagjaimnak, mert SENKI sem kíváncsi rá.

Azt a részt sem találom, ahol durván kérdeztem volna meg(Az egy másik dolog, hogy itt a kelleténél durvábban írtam le az eseteket, de ez egyáltalán nem szó szerinti idézés volt.), hogy miért van nyitva az ajtó. De lehet én vagyok az idióta, azért nem találom.

Nem a kinyitott ajtóval van a gond, ha nem esett volna le, hanem azzal, amit látok, amikor nyitva van. Szerinted mit látok olyankor? Felhúzott nadrággal üldögélnek és olvasgatják az illatosítót? Megsúgom, hogy nem. A látvány az undorító, amikor a saját családtagjaidnak azt a részét látod, mert őket nem érdekli, hogy neked ez mit jelent és, hogy kíváncsi vagy-e rájuk.

De gondolom a leírtak alapján téged nem zavar, ha a saját rokonaid intim részeit látod ürítés közben, tényleg semmi baj ezzel és nem is kell rajta felhúzni magunkat, ez mindennapos ugyebár.

Nem rám kell terelni a szót, hanem válaszolj a kérdésre. Unalom van este, kell a farokméregetés. Megértem.

2015. aug. 10. 01:44
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Elég undorító dolog kiírni a világnak, hogy az anyád hogyan szrik, már bocs. Pofám nem lenne hozzá akkor sem, ha ismeretlenül írok.
2015. aug. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nem rossz szokás ez undorító dolog. Én biztos hogy addig cseszegetném őket amíg rá nem szoknak az ellenkezőjére.

Amikor meg azt felelik hogy "háát" akkor nem.intézném el azzal hogy aha oké hanem megpróbálnám kicsit emelt hangon elmomdani hogy UNDORÍTÓ IGÉNYTELEN amit csinálnak.(most direkt szépem fogalmaztam)

2015. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Ott van a vissza nyilacska a böngésző sarkában. Na, arra kell kattintani, ha nem tetszik valami, nem nyáladzani. Ez egy szabad fórum, olvastam már százszor undorítóbb kérdéseket, de mindig mindig is lesznek ilyen élettelenek, akik mindenhova oda böfögnek és erre élveznek.

2015. aug. 10. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!