Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A 80-as években, hogy csináltá...

A 80-as években, hogy csinálták a párok?

Figyelt kérdés

Hogyan szexeltek?Milyen pozokban?

Azért kérdem mert az egyik barátnőm azt mondta csak lovaglóban,heti egyszer.Nos ez igaz?Köszi a válaszokat.


2015. aug. 7. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Besz@rás:D


"Az Apple cég egy brit fejlesztésű iPhone alkalmazást, az Eucalyptust tiltotta le a közerkölcs védelmében, melynek programja lehetővé tette a felhasználók számára a Káma Szútra olvasását.[38"


Köszi, uttsó, ezt még nem olvastam, már megérte benéznem ide.:-)

2015. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Magam is a 80-as évek második felében értem be, csak megerősíteni tudom, amit 10-es írt, sőt:-)
2015. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Én is megerősíytem a #10-est, egy dologban nem: " ha a bikinivonalon is burjánzott a dzsungel.."

Ez nem igaz, akkor is otthon vagy a kozmetikusnál lerendezte mindenki. Semmi nem lógott ki a fürdőruha alól.

2015. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Keféltek azok orrba-szájba. Gyakorlatilag minden forgalomban volt, ami ma általánosan elgogadott.
2015. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

"Keféltek azok orrba-szájba"


Látom, gyerekszobád nem volt. Menj aludni, mert "azok" majd eltiltanak a hajnali netezéstől.

2015. aug. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 13


Rosszul emlékszel. A 80-as években valóban már bejött a bikinivonalhoz való igazítás, de a többség akkor még nem csinálta.

2015. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!