Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A 80-as években, hogy csináltá...

A 80-as években, hogy csinálták a párok?

Figyelt kérdés

Hogyan szexeltek?Milyen pozokban?

Azért kérdem mert az egyik barátnőm azt mondta csak lovaglóban,heti egyszer.Nos ez igaz?Köszi a válaszokat.


2015. aug. 7. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fúbammeg. Mi az, hogy heti egyszer?? Mindenki akkor amikor jól esett nekik. Hogy milyen pózokban nézz meg egy nyolcvanas években játszódó/készült filmet és megtudod. Egyébként nem hinném, hogy nagyon különbözne a mostanitól
2015. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Andizsuzsi ***** válasza:
56%
A lovaglót nem ismerték a 80-as években. Csak misszionáriusban, azt is csak max. 40 éves korukig. Nem is értem, hogy nem haltunk ki.
2015. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%

hát nélküled tényleg meglett volna az emberiség andizsuzsi


hogy ne ismerték volna... a 70es években már rég kibontakozott a szexuális forradalom, 80as évek már gyakorlatilag napjaink

2015. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Irónia. Mond ez neked valamit?
2015. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

:DDD


A '80-as évek azért nem a kőkorszak, basszus, tök ugyanúgy csinálták a párok, mint manapság. A szexuális kultúra kialakulása sokkal ősibb, mint a technikai forradalom (l. Káma Szútra, azt sem laptopon pötyögték össze), az időszámításunk sem az iPhone 6 megjelenésével kezdődik.:D

2015. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

:D Ekkora hülyeséget :D

Én pl. liftben és vonaton is :) És mások is mindenféle helyen. A szexuális forradalom a 60-as években volt, bár szerintem előtte sem voltak olyan prűdek az emberek, mint sokan hiszik :)

2015. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A pózok ugyanazok voltak mit ma, amiket külföldi szexújságokból az is megtanult, akinek nem volt olyan fantáziája, hogy magától rájöjjön. :)


Ami akkor volt, ma viszont már nincs (szerencsére!), az a hintőporos gumióvszer.

2015. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, 18 évesen a barátommal érettségi bankett után a templom melletti orgona bokor alatt nyomtuk hajnalban, hagyományos misszionárus pózban (szerintem ezt akartad írni a lovagló helyett), miközben több rendőr autó is elment az úton, tőlünk pár méterre :)
2015. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el: [link] :D
2015. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a 80-as években voltam fiatal nő 18 évnél alig 1-2 évvel idősebb..

Nem tudom miért gondolja a barátnőd, hogy 80-as években csak lovaglóban heti egyszer szexeltünk..Ezen jót nevettem.. Most mondok valamit, és mond el a barátnődnek is, lehet ámulatba fog esni tőle

1. Nem voltunk mi sem álszentek, tudtuk mi a jó

2. Nem volt erényövünk, és lehet meglepő, de levettük a bugyit, sőt anyaszült meztelenül szexeltünk.

3. Heti egyszer nem szexeltünk.. mert akkor pihentük ki a többi 6 nap szexet.

4.nem borotváltunk csupaszra a nemi szervünket. SŐT a férfiak sem. Ahol kellett szőrösek voltak. Mivel nem a szőrtől vagy a csupaszságtól függ a higiénia, tiszták voltunk még akkor is ha a bikinivonalon is burjánzott a dzsungel..

2015. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!