Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A "közös" zuhanyzást hogyan...

A "közös" zuhanyzást hogyan kell megoldani?

Figyelt kérdés
Hamarosan táborba megyek, aztán meg szeptembertől koleszba és érdekel hogy ezt hogyan lehet elviselni, "hogyan kell" úgy zuhanyozni, hogy közben viszonylag keveset mutass. :D
2015. aug. 2. 00:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Pár nap után megszokod. Senki sem fog veled foglalkozni.
2015. aug. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne annyira más, mint a katonaság? Emberek itt is ott is. Ugyanúgy kényelmetlen volt számomra is. Úgy tettem, mintha természetes lenne, mert tulajdonképpen az is. Pár nap után megszoktam, bár nem mondom, hogy megkedveltem a helyzetet.
2015. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Mi zuhanyzás köüzben beszéltük ki az iskolatársainkat :D nem volt benne semmi furcsa.
2015. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

Általában vízzel szokták megoldani :)))


Egyébként nem tudom miért, de valóban a lányok/nők általában szégyenlősebbek, mint a fiúk/férfiak, sokszor még egymás között is, nem ám hogy az ellenkező nem felé.


Persze azért tudok ellenpéldát is, régen sportoltam, később néptáncoltam hosszú éveken át, nem egyszer előfordult, hogy közös volt az öltöző, egyszerre kellett átöltözni, de senki nem foglalkozott azzal, hogy kilátszik-e a cicije vagy popsija... Ez is kicsit megszokás dolga.

2015. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!