Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akinek masztektómiája volt...

Akinek masztektómiája volt annak kell-e fürdőruha felsőt viselnie?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nézd engem nem zavarnak a hegek de vizualisan perverz vagyok ( nő )

Sokan lesznek rosszul vagy szanni fogjak az illeto holgyet

ha a kitomott furdoruhat akarja meguszni arra vannak otlwteim

ja es en nem tennek muteti hegeket tuzo napra!

2015. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Műtét és teljes gyógyulás után szilikont is lehet kérni, mert ez nem szépészeti műtét, nem kell fizetni érte.
2015. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Most őszintén, értelmes szülő már a 4-5 éves, mell nélküli kislányára is takaró fürdőruhát ad. A mell, mellkas igenis erotikus szimbólum, nem illik kendőzetlenül hagyni, még akkor is, ha mell-eltávolító műtét után van. Amúgy meg a kell, nem kell jó kérdés. Nudista strandon nyilván nem, rendes strandon is monokiniznek sokan, szóval ha vki tenni akar magasról az illemszabályokra, úgyis megteszi.
2015. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy provokalsz vagy nem vagy normalis. vagy fogalmad nincs mit jelent egy masztektomia. lehet reszleges vagy teljes. egyik sem szep latvany a mutet utan. Nekem volt, es rekonstrukcios mutetem is volt ugyhogy valoban cask egy vekony heg maradt es meg mellbimbot is csinaltak a plasztikai mutet soran de soha eszembe nem jutna kitenni es mutogatni. ez izlestelen es provokativ. cask arra jo hogy az illeto durva beszolasokat kapjon, amit meg is erdemel.
2015. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De miért? A mellet tartják erotikusnak, ami miatt el kell takarni. De akkor már nincs mell, nincs mit eltakarni. Ez olyan mintha a férfiaknak fürdőruhafelsőt kéne hordaniuk
2015. nov. 10. 22:09
 16/17 A kérdező kommentje:
Vagy pl. egy gynecomastias férfinak kell-e fürdőruhafelsőt hordania? Mert kinézetre az is ízléstelen sokak szerint.
2015. nov. 10. 22:15
 17/17 anonim ***** válasza:

Engem rohadtul nem zavarna. Sokaknak fel kéne már nőni (mert a legtöbben csak papíron felnőttek), bizony van, hogy valakinek komoly műtétje volt, és igen, van, hogy ez meglátszik. Ettől most neki élete végéig rejtegetnie kéne a testét, kvázi szégyellnie kéne? Hát rohadtul nem. Vagy szerinted mi lenne a következő? Akinek amputálták a lábát, az többé ne menjen olyan helyre, ahol az emberek a két lábukkal járnak, mert téged felzaklat a látványa, hogy valakinek csak egy lába van? Akinek meg sebhely van az arcán, az meg szokjon rá a nikábra?

Hát nem. Fel kéne nőni, és elfogadni, hogy van, akinek nem tökéletes a teste. Ez van.

2015. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!