Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, hogy nem merek...

Normális, hogy nem merek strandra, uszodába, víz közelébe menni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék menni strandra, tó mellé. Már a barátaimmal tervezzük a nyári programokat. Felhozódott, hogy strandra is mehetnék, de elutasítottam.


Az elmúlt időben meghíztam hormonproblémák miatt, a hasam is olyan, mintha a 6. hónapban lennék, ráadásul striák is megjelentek rajta. Így egyértelmű, hogy elvetettem ezt az ötletet. Hiába sportolok, figyelek oda az étkezésre, semmi...


19l



2013. jún. 3. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha zavar, vegyél egyrészes fürdőruhát, ezért kárt magadat büntetni! Én is így jártam sajnos a te korodban kb. A hormonokat kell rendbe tenni, és egyéni diéta sem árt. Lehetséges! :) Nyaralj szabadon, mert később csak megbánod, hogy emiatt kihagytál bármit is az életben! A barátaid fognak bántani, a többiek meg le vannak sz-rva...
2013. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, a barátaid NEM fognak bántani!
2013. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs tökéletes alakom, soha nem is volt, de ez nem akadályozott meg akár a kétrészes fürdőruhák viselésében :D

Igazából gondolj arra, hogy a barátaidat úgysem fogja érdekelni, idegen emberek meg tömegével vannak ilyenkor a strandon, nem igazán fog érdekelni senkit sem, hogy pont te hogy nézel ki. Én mindig ignoráltam ezeket, igazán kövér emberek is mennek kétrészes fürdőruciban strandolni, mert nem foglalkoznak az ottaniakkal. Fürödni mész, szórakozni, és hidd el, tényleg senki nem fog pont rád figyelni. A saját szórakozásukkal lesznek elfoglalva, ahogy te is a tiéddel ;)

2013. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!