Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akinek masztektómiája volt...

Akinek masztektómiája volt annak kell-e fürdőruha felsőt viselnie?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akinek nem volt annak sem kell csak illik, akinek meg volt, szerintem az se szeretné reklámozni a műtét hegét, ráadásul ott vigyázni is kell mert a nap veszélyesebb azokon a felületeken ahol korábban vágás, beavatkozás volt.
2015. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen eszement b*romsagot csakis himnemu kerdezhet, az is csak akkor, ha 15 eves maximum...


Igen, okostojas, nyilvan egy no, akinek eltavolitottak a melleit, az pont monokiniben fogja tolni a strandon. Nem am a leheto legkevesbe fogja masok szeme ele tarni, hogy noiessegenek egy reszet elvesztette, neeeem, direkt kipakolja, hogy nezzetek, milyen hegek maradtak a mutet utan...

2015. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan egy részes fürdőruhát, amelyikben nem látszik a műtét hege. Olyan, mintha nem is történt volna semmi, megvan a melle.
2015. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Második, aranyos vagy, de egy 20 éves lány vagyok. Én nem fogok szerintem felvenni, mert végülis a mell az egy erotikus dolog ezért kell takarni, vagy finoman kitenni. De akkor már nem lesz az. A hegek meg nem csúnyák. De kíváncsi vagyok mi az általános vélemény erről.
2015. máj. 30. 20:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Rengeteget járok strandra, és még sosem láttam eltávolított mellű nőt monokiniben, szóval azt leszűrhetjük, hogy a jelenlegi gyakorlat alapján nem szokás eltávolított mellel felső nélkül strandolni.
2015. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ebből hiba lenne következtetést levonni. Mivel ritka az eltávolított mellű nő, és ugye nem lehetne eleve észrevenni, ha van rajta felső, így az sem biztos , hogy láttál már. De most vegyük egy olyan nőt, aki ettől még magabiztos, szereti magát. Szóval az ő érzései nem számítanak, csak a külső szemlélőé. Téged zavarna-e?
2015. máj. 30. 20:58
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Mint említettem, rengeteget járok strandra, nyaranta általában száznál is többször lent vagyok a parton (főleg a Balatonnál). Annyira nem kevés az eltávolított mellű nő, én is ismerek többet, sőt strandon is voltam már olyan társaságban, amiben volt eltávolított mellű nő (rendes egyrészes fürdőruhában). Egészen biztos, hogy egy rakás eltávolított mellű nő tartózkodott már strandon ott, amikor én is ott voltam, és ahogy te is írtad, normál fürdőruhában nem lehet észrevenni őket, tehát levonhatjuk azt a következtetést, hogy normál fürdőruhában voltak.


Azt gondolom, az emberek java részét zavarná is az ilyen látvány, mint ahogy a levágott lábú ember látványa is sokkoló tud lenni a strandon. Csakhogy a levágott lábú embernek nincs választása az öltözködésben, és miért ne mehetne el strandra szegény szerencsétlen. Az eltávolított mellű nőnek ellenben van választása, neki csak fel kell venni egy ugyanolyan ruhát, mint amit nagyon kevés kivétellel az összes többi nő is hord a strandon.

2015. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem jó. Fogyatéknak állítottad be. Miért kellene eltakarni? Mert nincs mellbimbó, vagy mert van két heg? Tényleg a) van mellbimbó b) nincs mellbimbó. Változtat ez valamin? A )esetben ugye olyan, mint férfi mellkas, vagy inkább serdülő fiú.

Amit még meg szeretnék jegyezni, tényleg nem kötekeďésképpen, de szubjektív következtetéseket nem vonhatunk le, nem állíthatjuk tényként. Főleg mert bonyolult ez a kérdés, a kor szempontjából, hogy a nőiességének egy részéneķ az elvesztéseként éli-e meg, és, hogy külső ok vagy saját akarat volt. Ez befolyásolja a ruhaválasztást.

2015. máj. 30. 21:47
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Nézd, kérdező, magyarázhatod ezt vég nélkül, csűrheted-csavarhatod a fogalmakat. Az emberek java része nem örülne, ha valaki ezt közszemlére tenné, és kész. De nyugodtan kipróbálhatod te vagy az ismerősöd, ha ismersz olyat, akit érint, menjen ki mell nélkül monokiniben valamelyik strandra, és írjátok majd meg, hogyan néztek rá az emberek, felemelő érzés volt-e az élmény.

2015. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azért megnézném azt a férfit, aki a betegség miatt eltávolított heréivel nudista strandon sétálna. Mint ahogy egyetlen nő sem tenné ezt eltávolított mellekkel. Láttál már ilyet? Vannak etikai szempontok és vannak intim titkai minden embernek.
2015. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!