Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem igénytelen, ha...

Csak szerintem igénytelen, ha valaki egész nap pizsamában van, nem öltözik föl?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, ha valaki beteg, bár aki beteg, az meg felvesz valamit a pizsama fölé.


Főként nőknél tapasztalom ezt.


2015. máj. 13. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ha valamire kėszül?
2015. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam, hogy ez annyira általános lenne. Punnyadós napokon miért ne lehetne valaki egész nap pizsamában?
2015. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem , szerintem rajtad kívül még biztos van más is, akinek ilyen húzós problémái vannak. 😊
2015. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne igénytelen? :D nekem ma meg tegnap nincs semmi dolgom, egész nap egy szál köntösben és bugyiban voltam itthon, nem érzem igénytelennek a dolgot..
2015. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha reggel leveszi az összeizzadt pizsit, lefürdik és felvesz egy tisztát, akkor nem igénytelen. De ha ugyanabban van egész nap, amiben aludt, az nekem is fura egy kicsit.
2015. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Lusta felöltözni.
2015. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is tartok pizsama napot. Nincs benne semmi igénytelen.
2015. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, én pl. ilyen igénytelen vagyok. Szerencsére ez teljesen jó nekem.
2015. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam jól nappal pizsomában, de pl. a tesóm igen. Vendéget ne fogadjon valaki így, de ha nincs semmi ezzel összeférhetetlen dolga otthon, akkor szerintem nem baj. Nem mindenki izzad bele a pizsomába, és persze napi 1x zuhanyozzon legalább.
2015. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. van egy punnyadós napom egy-kéthavonta, amikor sehova sem megyek, senkivel sem találkozom, és fáradtnak érzem magam, akkor van, hogy pizsamában vagyok egész nap. Nyilván megmosakodom rendesen, fehérneműt cserélek, nem vagyok büdös, izzadt benne... ha úgy érzem, hogy igen, akkor nyilván cserélem. Szóval emiatt nem érzem igénytelennek magam. Ha vkinél ez jóval gyakoribb, ott valószínűleg depresszió és pszichés bajok lehetnek a háttérben inkább.
2015. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!