Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ráférne-e a mai fiúkra a...

Ráférne-e a mai fiúkra a katonaság? Igen vagy nem? Lehet érvelni!

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 19:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
71%
Pár emos-ra ráférne :D
2010. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
69%

Igen, egyértelműen.

Nem csak azért, mert megtanulnának minden nap borotválkozni és takarítani maguk után, hanem mert lejjebb vennének az arcukból, megtanulnák, hol a helyük és nem nyivákolnának annyit, megedződnének.

A mai férfiak többsége, akik már nem voltak katonák, nem találják a helyüket, képtelenek döntést hozni vagy elkötelezni magukat valami mellett, nem ismerik a kitartást.

Persze hallottam már olyat, hogy valakit a katonaság tett tönkre..akit ez ennyire kikészít, az életképtelen és bármilyen más nehézségnél kibukott volna.

2010. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
68%
igen,mert nem eléggé férfiasak,nyeglek,fejletlenek!
2010. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp,mert megtanulnának rendet tartani,és nem utolsó sorban ragadna rájuk egy kis tisztelet.
2010. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
63%

Így van, nem lennének ilyen nyálasak, mint most.

A katonaságnál rendet, fegyelmet tanultak. Nem is volt ennyi b*zi.

Most a hajukat festik a "fiúk", meg a körmüket lakkozzák... ááááááá :((

2010. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
74%
Egyet értek az előttem szólókkal, még annyit fűznék hozzá: ha kitörne valami háború, forradalom (akármi megtörténhet), ki védene meg minket? Az a sok vasalt hajú, selyemfiú? Akik már szinte menstruálnak? Nem hinném.
2010. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
72%
Igen, bár nem 2 év mint a régi időkben, annyi azért hülyeség, de 1 év nem ártana. A mai fiatalok a nagy kemény gyerekek, mindegyik úgy megy mintha dinnyeszezon lenne. Ott legalább megnevelnék őket. Visszavennének az arcukból.
2010. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Alig telt el 10 perc és egy "nem" válasz se jött.
2010. febr. 20. 20:10
 9/45 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Előttem már leírták, hogy miért.
2010. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szívesen mennék katonának, de bizony ráférne a korosztályunkra, ezt be kell vallani...


Tehát IGEN

2010. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!