Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg ekkora baj, hogy...

Tényleg ekkora baj, hogy kulturálatlannak tartom, ha valaki ordítozik az utcán?

Figyelt kérdés
A baráti körömben is van egy ilyen illető, ordítja az utcán még azt is, ami rajtunk kívül senkire nem tartozik vagy pedig nem egy elegáns téma. De mást is megkértem már, hogy legyen csendesebb, mert minek ordít, ha egyszer hozzám beszél és ott állok tőle húsz centire? Nagyon irritál és baromi égő, de ők meg nem értik, hogy miért. Félreértés ne essék, nem vagyok hiperérzékeny az ilyesmire és nem is Japánban szocializálódtam, ezek az emberek konkrétan veszekedési hangerőn ordítanak és k*rvára nem értem már, hogy miért én leszek ezek után hülyének nézve, ha szólok.

2015. márc. 29. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Engem is irritál az ilyen,nyugi. Utána persze én vagyok a sznob idióta,mert nem szeretem ha a fülembe kiabál valaki :)
2015. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is van olyan ismerősöm aki kiabál az utcán. Például ha zavarja hogy nyugodt vagyok. Nem szoktam megkérni hogy hagyja abba és ne kiabáljon. Ugyanis a kutyaürüléknek is felesleges lenne azt mondani hogy ne legyen büdös hanem kölni illatú. Hanem nyugisan azt szoktam mondani neki hogy nem értem, nem beszélne egy kicsit hangosabban? Az illető szorgos szülők gyereke, mégis előfordult hogy például könyvtárban kiabált. Nekem nem volt égő, de az anyjának aki szintén ott volt... Sajnos még nem mindenki jött le a fáról.
2015. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

"Sajnos még nem mindenki jött le a fáról."


Ezen mekkorát röhögtem :D Nagyon igaz. Én is utálom, ha valami üvöltözik a nyílt utcán, mint valami elmebeteg.

2015. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiperérzékeny vagy, ma ekkorák a kulturális különbségek. De nem aggódj, lesz ez még nagyobb is.
2015. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen biofacebook, kicsit exhib, kicsit troll, tekintsd szerencsédnek, hogy a duzzogó fejű szelfi elmarad. Aztán les, mikor eltalálja egy ilyen, hogy "Ne haragudj, nem értek gibbonul!"
2015. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ordibál valaki az utcán, az sztem is taplóság. Sajnos valahol a szomszédban lakik egy hülye p.csa nálunk, aki a pasijával éjjeli 2-3 körül szokott veszekedni néhanapján, és nem képes kulturáltan kommunikálni (a pasi igen, ahhoz képest elég halk, nem is értem, hogy miért ez a nő kell neki :D), visít, mint a malac...


Mondjuk az megint más kérdés, hogy volt olyan családtagom meg ismerősöm is, aki, amikor teljesen normális hangerővel beszéltem velük teljesen átlagos dolgokról (nem szaftos pletyka meg intim dolgok), akkor már nyávogtak, hogy ne kiabáljak, mert az ő hangerejük alapjáraton halkabb vagy szerintük csak suttogni lehet közterületen... na az ilyet pl. nem szeretem.

2015. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 I.B.T. ***** válasza:
100%
Az ilyet pofán kell b#szni és leordítani, hogy: te mi a g#cit ordibálsz hát félsz magadba???????????????????????????????????????????????
2015. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!