Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az szerintetek mennyire...

Az szerintetek mennyire bunkóság, hogy egy barátod nálad vendégségben belenéz a szekrényedbe és a hűtődbe?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a helyes döntés? Figyelmen kívül hagyni ezt a cselekedetét, vagy szóvá tenni?
2015. márc. 21. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Tedd szóvá, de azért kulturáltan. Mondjuk én a szekrénytől vagy az íróasztalfióktól jobban kiborulnék, mert az inkább személyes, de hűtőbe sem illik benézni, sokan nem szeretik, mivel ott mutatkozik meg, hogy mennyire is vastag az illető.
2015. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy mit keres.
2015. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

- szekrény az gáz, szólnék érte

- a hűtőt nyugodtan, az közös

2015. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A közös hűtőzés inkább Amerikában divat nem itt. Viszont kaját keresett, szóval megértem. Én inkább a szekrényen vagyok kibukva, nekem eszembe sem jutna ha másnál vagyok belenézni a szekrényébe.
2015. márc. 23. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha barátom, akkor nem zavar ha benéz a hűtőmbe, de a szekrényemben azért ne turkáljon. Idegennek a hűtőt se engedném. :D
2015. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!