Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki 17 évesen öngyilkos...

Ha valaki 17 évesen öngyilkos lesz vagy megölik, akkor a középiskola ahova járt kiteszik a fekete zászlót?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 21:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
egyetlen egy kiút van, Jövőre felvételizni az egyetemre és eltűnni otthonról.
2015. febr. 20. 22:53
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Na ugye. Ez már terv.
2015. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Figyelj már, ne ítélkezz felettem bolond családom van, és elegem van belőle. Anyát szerettem csak. A többieket utálom.
2015. febr. 20. 22:58
 14/23 anonim válasza:
66%
Ha anyát szeretnéd, akkor nem hagynád cserben. Gondolom neki is csak te vagy. Gondolj bele, hogy neki milyen nehéz. Miért akarod te is bántani? Én is depis tini voltam és sokszor gondolkoztam hülyességeken. Ha megtettem volna, akkor ma nem lenne egy szuper férjem és egy gyönyörű gyerekem. Én sem voltam a legmenőbb csaj a suliban mégis találtam magamnak párt. Nem a szépségemmel, hanem az eszemmel. A tanulmányi átlagon is lehet javítani. Tessék összeszedni magad és megpróbálni kitörni. Ha nem megy egyedül akkor meg fordulj szakemberrel. Vannak tök jó egyesületek, klubbok, ahová el lehet járni és ismerkedni. Ott találhatsz olyan embereket, akiknek hasonló az érdeklődési körük, mint neked. Nem mindig a negatív oldalát kell nézni a dolgoknak. Keress magadnak valami hobbyt, amivel lekötheted magadat. Értéktelen emberek miatt dobnád el az életedet? Ennyire nem nézed magadat semmibe? Persze, hogy másoknak fel sem tűnsz, ha saját magadat leírod. Akkor mit vársz a külvilágtól?
2015. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
Menjél el,tanulj tovább!Szerezz egy állást,anyudat majd meglátogatod.Új suli,totál más lesz!Addig meg bírd ki valahogy,ne foglalkozz bolondokkal!Nem gáz az hogy nem volt még barátnőd sem.A férjemnek sem volt 21 éves koráig,én voltam az első barátnője,azóta van egy 2 éves kislányunk is.Van állása,és van 1 barátja.A barátok sok esetben cserélődnek,elkopnak,főleg ha már van családod is... :) Fel a fejjel!
2015. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Öljenek meg mások, de te magadat soha!

Legyél az aki vagy, akinek lenned kell, önmagad!

Ami nem öl meg megerősít! Ha kell a szeretet, ha kell a fájdalom adjon erőt.

2015. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Are You Scorpio ***** válasza:
72%
ha lesz baratnod majd rajossz mennyivel jobb, ha nincs es szabad vagy es keresel engedelmes lanyokat xD
2015. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
amikor nálunk meghalt a diák kitették a zászlót.
2015. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
55%
Nálunk egy csávó felakasztotta magát az erdőben, kitették a zászlót, a fényképét.
2015. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
74%
Na ne hülyéskedj, előtted az egész élet!!! Gimi után én is ilyeneken gondolkodtam... azóta kirúgtam 2 férjet, lett 4 gyerekem, imádom a harmadik férjemet, és nagyon remélem, hogy olyan sokáig fogok élni, amíg csak lehet ilyen boldogan, mint most. Igen, ez így van: Ami nem öl meg, az megerősít!!! HAJRÁ!!! ( tanulj vazzzzz!!! )
2015. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!