Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire szomorú?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy lány, akit nagyon utálok ,mert önző, és hülye meg ááá minden. A legjobb barátnőmet egyszerűen elveszi mellőlem. Az a helyzet, hogy nem vagyok valami menő csaj. Egy átlagos, de vidám lány voltam! Mióta érzem, hogy a barátnőmnek fontosabb számára ő, mint én, azóta egyszerűen minden megváltozott. Nem nevetek, hanem sírok. Este, suliban, mindig. Látom, hogy vele van, és nem velem, és én próbálom visszaszerezni, de nem tudom, mert egyszerűen nem vagyok olyan mint a másik lány. Nem nagy a szám, és nem rázom a seggem a fiúknak. Most írhatnátok, hogy: 'Ha a legjobb barátnőd nem venné el". De ez nem így van! Ő tényleg a legjobb barátnőm! Segít! De... minden megváltozott, és én nem akarok depressziós lenni, de egyre rosszabb. Mások is mondják, hogy magamba fordulok, és ritkán látnak mosolyt az arcomon, legtöbbször inkább könnyeket, de rossz így látni. Ha mondom a barátnőmnek, hogy fáj, azt mondja ez nem így van, mert ő velem is szokott lenni, de ez nem igaz! A múltkor még köszönni sem köszönt. Mit csinálhatnék?
2010. febr. 11. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
14/L
2010. febr. 11. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Akit egy egy jó barátságból ellehet csábítani, az had menjen. Keress másik barátnőt!
2010. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát. Úgy tűnik nincs sok önbizalmad, talán a másik lány ezért szimpatikusabb neki. Mivel siránkozással nem tudtad visszaszerezni, talán ha leszarod, nem jársz a nyomában, feltűnik neki a hiányod, és kelleni fogsz neki. Ha nem, akkor nem is voltál neki fontos. Próbáld meg összeszedni magad, másokkal is ismerkedni, talán akkor ő is féltékeny lesz. Elsősorban tedd magad "menővé", nem mások, hanem magad miatt, hogy jobban érezd magad a bőrödben, így a sugárzásod is többen észreveszik majd. Nem seggrázásra és nagy szájra gondolok, hanem egy stabil személyiségre, ahol a pozitív tulajdonságaid erősíted meg. Remélem minden rendbejön. Sok sikert.

17/L

2010. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél szórakoztatóbb. Az emberek sokkal jobban vonzódnak a vidám emberekhez, mint azokhoz akik állandóan szomorkodnak. Találj ki érdekes programokat, és kérdezd meg a barátnődet, van-e kedve vele tartani. Ha bemész az osztályba legyél jókedvű, még ha kicsit erőltetned is kell. Nem kell neked rázni a segged, de próbálj meg minél több emberrel beszélgetni. Akár fiúkkal is. És hívd el a másik lányt is, menjetek háromasban. Lehet, hogy nem is annyira görcs, csak azért látod annak, mert a barátnőd szívesen van vele. Lehet, hogy vele is meg tudnád találni a hangot, és akkor mehetnétek háromasban szórakozni. Visszakapnád a barátnőd, és kapnál még egyet.
2010. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A másik lány tényleg az. Mindenen besértődik, azt hiszi ő a világ közepe, és folyton bánt. Egyébként nagyon szórakoztató vagyok, ha jó a kedvem. Sokat nevetek, de ez mostanában egyre kevesebbszer fordul elő :(
2010. febr. 12. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
csatlakozz hozzájuk
2010. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet, mert akkor csak még jobban keresztbe tenne nekem.
2010. febr. 18. 21:02
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az nem is igazi barátod.Lehet hogy te úgy érzed de aki azt mondja hogy te vagya legjobb barátja az nem csinál ilyeneket.
2011. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!