Ez becsületsértés?

Figyelt kérdés
A matek tanár órán kínos helyzetben hozott engem 3 osztály előtt(kivételesen összevont óra volt). Nem tudtam valamit és leszúrt engem, a hangját felemelte (amihez nincs joga, nehogy már a hangerő győzzön hanem az érvek). Alapból nincs azzal baj,hogy megmondta a magáét csupán az zavar,hogy 3 osztály előtt tette,felemelt hangon és úgy érzem,hogy a becsületemet sértette ezzel, szerintem ez volt a szándéka.
2015. febr. 6. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ez pedagógia. Lehet, hogy hibás pedagógia, de az már más kérdés. :(
2015. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez egó sértés.
2015. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Mibe vagytok? Nem azt mondom, hogy üssenek-verjenek titeket a tanárok, de azért legyen már egy határ! Amúgy mindenkitől kérdezem aki szerint egy tanár csak kussban ülhet a sarokban, hogy ha bármi konfliktus helyzetbe keveredtek később akár az utcán akár munkahelyen, stb. akkor sírva fogtok fakadni és feljelentéssel fenyegetőzni? Nagyszerű generáció lesz.
2015. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Az, de el kell felejteni, úgysem emlékszik már rá senki következő héten.
2015. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

@3

Nem erről van szó, hanem hogy vannak olyan tanárok, akik rossz módszereket követnek. Biztos jól esik a diáknak, ha egy kisebb botlásért megalázzák. A tanításnak nem a büntetés, hanem a jutalmazás kéne, hogy az alapja legyen.

Nyilván folyamatos munkahelyi konfliktusok miatt nincsen több százezer stresszes, zavart idegű ember az országban, az is teljesen egészséges dolog... (jó, a kommentelő csak egyszeri alkalomról ír)

2015. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Az, hogy jól leszúr a tanár, az belefér a pedagógiába. Mégis mit vártál ? Hogy megdicsér a tudatlanságodért ? És 3 osztály volt ott ? Amikor bementél, te ezt nem tudtad ?
2015. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Mibe vagytok? Nem azt mondom, hogy üssenek-verjenek titeket a tanárok, de azért legyen már egy határ! Amúgy mindenkitől kérdezem aki szerint egy tanár csak kussban ülhet a sarokban, hogy ha bármi konfliktus helyzetbe keveredtek később akár az utcán akár munkahelyen, stb. akkor sírva fogtok fakadni és feljelentéssel

fenyegetőzni? Nagyszerű generáció lesz."

Szó sincs semmilyen fenyegetőzésről, feljelentésről. Csupán arról van szó,hogy rosszul esett ,hogy meg akart alázni. Elfogadom a véleményedet de szerintem ha te lennél ilyen helyzetben nyilván neked sem esne jól.

2015. febr. 6. 23:43
 8/9 anonim válasza:
Nem esik jól, de vannak olyan dolgok az életben, amin át kell esni, mint részeg a korláton.
2015. febr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok és nem egyszer volt hasonlóban részem, de soha nem éreztem azt, hogy meg akar alázni (és senki más sem gondolta azt). Kicsit drasztikusan fogalmaztam, ezt alá írom, de mentségemre szolgáljon, hogy nagyon sok olyat olvastam, hogy a k.csög tanár ezt meg azt mondta, meg hogy ezt "meg kell torolni" stb, és most borult ki a bili. ( Bocs érte, ha bántónak érezted)
2015. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!