Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kellene nekem mindent...

Miért kellene nekem mindent elfogadni?

Figyelt kérdés
Állandóan azt hallom,hogy ez így szokás meg úgy ,ezért fogadjam el ,így van .Meghogy valakinek a véleményét el kell fogadnom,mert ő évtizedeket töltött azzal,hogy kutassa azt a témát.Hát én csinálok rá ,nem érdekel.Az én véleményem az enyém és mindenkijére teszek rá !
2015. jan. 22. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják aszociális viselkedésnek.
2015. jan. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elfogadod valakinek a velemenyet meg nem jelenti azt hogy egyet is kell ertened vele.
2015. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana tudni, hogy pontosan mit is értesz azalatt, hogy "elfogadni" mások véleményét.


Igaza van a 2. hozzászólónak. Attól még el lehet fogadni és tiszteletben lehet tartani mások véleményét, ha nem értünk vele egyet.


"Az én véleményem az enyém és mindenkijére teszek rá !"


Ezt megteheted, mint ahogy bárki más is viszonyulhat így a te véleményedhez.


A személyes emberi kapcsolataidban - a következmények szempontjából - pedig nyilván nem mindegy, hogy mit takar az a gyakorlatban, hogy "teszek" rá.

2015. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadnod azt a véleményemet, hogy szövegértelmezésben nem vagy igazán jó.
2015. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!