Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy van tovább ez az ismert...

Hogy van tovább ez az ismert "dal"?

Figyelt kérdés
Esik a hó... És fingik a ló vagy sz*rik a ló? Bocsánatot kérek a megfogalmazásért, de anyukámmal ezen vitatkozunk, hogy melyik. :D Mi alsóban mindig az előbbivel énekeltük, ő viszont máshogy tudja... És ti?
2010. jan. 30. 11:37
1 2 3
 21/28 avada0 válasza:

#18

Én úgy emlékszem a rádióban is ment valamilyen dal formájában a 90-es évek elején. Csak hát nem emlékszem ki/mi lehetett mert óvodás voltam. :)

Kíváncsi lennék honnan lehet előbogarászni 90-es eleji 80-as végi slágerlistákat. Sok hülyeség van amire alig halványan emlékszek.

2022. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
#21, én általános iskolás voltam a 90-es években és egyáltalán nem emlékszem ilyenre. Pedig akkoriban a szüleim is állandóan rádióztak itthon.
2022. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

“Esik a hó, szarik a ló,

Seggen csúszik az igazgató,

Becsúszik az irodába,

Gombostű a valagába!”

Mi így mondtuk Fejér megyében, 2006-tól jártam általános iskolába.

2023. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

"Esik a hó, szarik a ló, seggen csúszik az igazgató!"

Mi így mondtuk. De ez inkább mondóka, mint dal. Baranya megyében, 1989 szeptemberétől jártam általános iskolába.

2023. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Esik a hó fingik a ló seggen csúszik az igazgató, becsúszott az iskolába tüske ment a p*csájába. Én így ismerem. Hajdú Bihar Ebes 1997-2005
2023. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 avada0 válasza:
#22 Hát én határozottan úgy emlékszem valamilyen (valószínűleg nem túl komoly) zeneszámba beleszőtték.
2023. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 jobbikostibi ***** válasza:
HULLIK a hó
2023. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

"Esik a hó,

sz@rik a ló,

seggen csúszik az igazgató.


Becsúszott az irodába,

tüske ment a v@lagába."


Múlt héten volt egy kirándulás, ahol számomra ismeretlen emberek is részt vettek. Volt egy anyuka 4 kisgyerekkel. Az egyik egy 7-8 éves forma fiú, ezt mondogatta, a fentiek szerint. Kicsit vicces volt. Annak idején ez nálunk is ismert volt.

2023. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!