Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meg lehet kérdezni a masszőzt...

Meg lehet kérdezni a masszőzt anélkül, hogy megsértenénk hajlandó lenne-e a masszázs során nem kihagyni területeket?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés tabu, vagy gyakori, csak én nem hallottam róla?

2014. okt. 14. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen területeket?Nemi szervet?
2014. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen...
2014. okt. 14. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy normális masszőr leken neked egy hatalmasat. Vérig sérted.
2014. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen masszázst akarsz,akkor rengeteg lány hirdeti magát az interneten.Keresd fel valamelyiket...
2014. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már arra is nehezen tudtam megkérni, hogy a fenekemet masszírozza meg, pedig az a második legnagyobb izom, és rendesen benne van a masszőröknek a vizsgaanyagban.

Ha te ilyet akarsz, akkor eleve olyan masszőrt kell keresned.

2014. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az itt található nők vállalják.

Egy igazi masszőr/masszőz pedig minimum elzavar, de én még a térdemmel egy jólirányzott rúgással is megtámogatnálak a kerdéses területen, nehogy panaszkodj, mert kihagytam.

2014. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
38%

Nem így van!

Én voltam masszőrnél és megkérdeztem, hogy volt már olyan, hogy valaki azt akarta, hogy az intim részét masszírozzad?


Erre mondta, hogy igen és felajánlotta nekem is végül.


Ezt kell kérdezni és nem fog megsértődni és választ kapsz a kérdésedre.

;)


Ilyen egyszerű


Olyan is volt, hogy okleveles 50 év körüli masszőr beleegyezett abba, hogy meztelen legyek és mikor a hátamra fordultam és ágaskodott a szerszámom szájába vette.

Ezen nagyon meglepődtem.

2014. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7! Én is valami ilyesmi kérdésre gondoltam, az talán nem sértő és elmondhatja nyitott-e ilyenre...


Erotikus masszázsra nem mennék, azt túl direktnek, közönségesnek és illúziórombolónak tartom. Itt is csupán az élvezetre koncentrálnék, minden tiszteletem mellett ebben a helyzetben nem fontosak a masszőr egyéb tulajdonságai...

2014. okt. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!