Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Londonban mik ezek a furcsa...

Londonban mik ezek a furcsa szokások?

Figyelt kérdés

3 dologra lettem figyelemes:


1: az emberek mobiltelefont ragasztanak a karjukra ha futnak.

2: a biciklisek valami szájkosarat hordanak, mint a festõk

3: rengetegen maguk tekerik be a cigit. Ez most akk most füves vagy csak trógerek?


írhatnám 4. nek hogy a sok idióta anyuka mindenhova magával hurcibállja a kölkét aki meg üvölt mint a fábaszorult féreg...


Szóval az elsõ 3-at valaki el tudná magyarázni? Köszi ^^



2014. okt. 11. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te eddig hol éltél? :D

Ez nem londoni szokás, itthon is ugyanúgy lehet ilyeneket látni, semmi fura nincs benne.

1. Futás közben hova rakná a telefonját? Nincs táska, nincs zseb. És azért viszik magukkal, mert azzal mérik a távot, gyorsaságot, pulzust.

2. Hogy ne szívják be a sok port, kipufogógázt.

3. Olcsóbb papírt és dohányt venni és tekerni, mint a dobozos cigi. Nem füves! Nem trógerek!

4. Itthon is sok anyuka van, aki nem szól rá a gyerekére nyilvános helyen, akármit is csinál a gyerek.

2014. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát èn kisvárosban èltem otthon :D ott a telót a zsebbe raktuk futáskor, nem punciskodtunk a szmog miatt bicajon ès cigit meg csak a füvesek és trógerek tekertek :D Lehet tölteni a cigit kultúrális mòdon is, de ez a fajta cigipapirral betekerem ès a nyálammal tapasztom össze nekem eléggé fura :D


De ha am én nem érzek semmit bent a városban, szmog vagy füst vagy ilyesmit, az azt jelenti, hogy már megszoktam? :D akk gondolom ez nem egy jó dolog :D

2014. okt. 11. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, most kiderült, hogy ők a buta parasztok és nem te.

Ülj le egyes.

2014. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké fõnök :(
2014. okt. 11. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És az is milyen fura szokás, hogy valaki melléd ül a londoni metrón és kedvesen beszélgetni kezd veled. Meg hogy mosolyognak, meg segítőkészek. Tényleg parasztok...
2014. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nana... próbálj meg akármelyik <16 >=20 éves natív angol lánnyal beszélgetni...metro,busz,kül-belváros... elküldenek a phaszba vagy csak "i'm in a hurry"-t levágnak. De volt h odamentem egy zöldségárus faszihoz is, aki kedvesnek látszott h csak beszèlgessünk, azt elküldött a francba :D


Vannak nagyon barátságos emberek, de vannak rohadt sznob-beképzelt-naguképūek is.

2014. okt. 11. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A rendes cigi nagyon drága, nem akárki engedheti meg magának. Ha magad tekered, sokkal olcsóbban sokkal több cigit tudsz készíteni. Itt senkit nem érdekel ki hogyan szívja a cigit, senkit nem néznek 'trógernek'.


A gyereket mégis hol kéne hagyni? Otthon ketrecben?


Ha a valóságban is ilyen kedves és kifinomult a modorod, akkor ne csodálkozz, hogy senki nem akar veled beszélgetni.

2014. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na igen, nem mindegy, hogy viszonyulsz hozzájuk. Mint mondtam nekem szinte csak pozitiv tapasztalatom volt a londoniakkal. Semmi "nagyképű sznob" , meg ilyenek. Kétségtelen, hogy én nem akartam 16 éves csajokkal ismerkedni a metrón.

Egy dolog azonban tényleg bosszantó, egyúttal röhejes. Hogy ezek miért ragaszkodnak ahhoz, hogy a mosdótál felett két különböző kifolyó (csap) legyen, ahelyett, hogy keverőcsap lenne? Lehet, hogy "anglikum".

2014. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!