Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most mire jó kirakni Facebookr...

Most mire jó kirakni Facebookra, hogy "itt vagyok Londonban! Huhu! "?

Figyelt kérdés

Ismerősök, akikkel nem is beszélek mert ők jelöltek be, én csak visszaigazoltam.

Látom, hogy lemennek Balcsira, és nyomatják fel 5 óránként a képeket.

A másik meg volt Londonban, és ott pózolt a London Eyenál.


Most miért tesznek fel ilyeneket?

Ez nekik büszkeség, hogy "Heh, én itt vagyok lenne a Balatonon, sütöttetem a hasam, te meg otthon r*hadsz Zuglón!



2013. ápr. 28. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
most mit irigykedsz? Ő megteheti, te nem ... ennyi
2013. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ők mit verik nagy dobra?
2013. ápr. 28. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Írd neki hogy "Remélem ott is maradsz! Huhu!"

20/F

2013. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért teszik fel valószínűleg, hogy neked rossz legyen, hanem mert meg akarják osztani a barátaikkal az élményt. Neked meg nem kötelező ilyeneket visszajelölni. Ahelyett, hogy itt panaszkodnál inkább megoldanád, hogy ne zavarjon.
2013. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
óó valakinek nem tetszik, hogy más jól érzi magát? Csak nem a féltékenység bűzét érzem?
2013. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülnek, hogy ott lehetnek, és ezt szeretnék megosztani az ismerőseikkel, a barátaikkal. Én örülök, amikor látom, hogy egy általam kedvelt egyén szép helyekre jut el, még akkor is, ha ebbe az örömbe, nem tagadom, egy kis irigység is társul.

Még sokkal jobb olyan képeket látni, hogy XY ott áll egy szép épület mellett, mint azt, hogy YX ismerősöm a tükör előtt pucsít.

2013. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sokkal szívesebben nézem az ismerőseim fotóit, mint az egyéb képek többségét, ami felkerül a hírfolyamomba.

Ha valakitől besokallok, akkor nála a beállításokban csak a legfontosabb híreket kérem, vagy kiveszem a pipát a fényképek, vagy az állapotfrissítések elől, de nem sok ilyen ismerősöm van.

Nem személy szerint neked küldi a képeket.

Az emberek szoktak fényképet készíteni a nyaralások, családi események, akár egyéb alkalmak során, ráadásul ez ma lényegesen egyszerűbb, mint régen. Azokat pedig megmutatják az ismerősöknek.

2013. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nyilván azért rakják fel, mert nagy élmény és mondjuk örülnek hogy eljuthattak Londonba. Szerintem ezzel nincs semmi baj és tényleg jobb az ilyen képeket nézegetni mint a tükörben csücsörítős csajokat.. Ha elmennél egy másik országba vagy valami te nem lennél bodlog és nem akarnád megosztani a világgal? Szerintenm nem kéne ilyenekkel foglalkoznod... elég csúnya dolog.
2013. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része szeret dicsekedni, még ha nem is nagyon nyíltan. Persze, benne van az izgalom is, hogy ott vannak, de azért le lehet venni, ki az, aki inkább menőzésből rakja fel a képeket. Pl. van egy barátnőm, kint van szakmai gyakorlaton Svédországban, néha feltölt pár tájképet meg épületet, és nem írja ki percenként, hogy milyen rohadt jó neki kint, ezzel szemben olyan o.társam is volt, aki Erasmus idején napi szinten írta ki, milyen király XY város a tetves Budapesthez képest, persze a milliónyi partifotó kíséretében a méregdrága koktélokkal. És igen, néha irigykedem. De attól még idegesít :P.
2013. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha erasmussal kimennék, én is ezt csinálnám:P Meglátogattam bnőmet 1 hétig, aki erasmuson van, hát mit ne mondjak, arany életük van, nem csoda hogyha ez meg is akarja osztani mindenkivel
2013. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!