Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti bele szoktatok pisilni az...

Ti bele szoktatok pisilni az uszodai/strand medence vízébe? Vagy tóba, tengerbe?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 16:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"De ha arra gondolsz, hogy a benne fürdőzők izzadtsága, feneke, lába és minden egyéb kevésbé guszta része is beleázik, akkor is elmegy a kedved a fürdőzéstől?"


Igen :S Pedig szeretek úszni járni. Mondjuk ott meg klóros a víz, az is fertőtlenít. Azt utálom még, hogy az uszodai medencében rengeteg a lebegő hajszál (szerintem undorító, bár tudom, nem tehet róla az, ember, ha párat elhullajt), meg néha használt ragtapaszokat is...

2014. okt. 2. 10:58
 12/25 A kérdező kommentje:
*találok a vízben
2014. okt. 2. 10:58
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem szoktam, szerintem undorító és nem is tudnék víz alatt pisilni.

Pont azt figyeltem legutóbb hogy a termál medencében ott ülnek az öregek ugye... na de órákig ki sem másznak... addig én 3x megyek wc-re, gondolom az öregek bőven belepisilnek. Elég undorító, főleg hogy ott ülnek egymás mellett a tömött medencében.

2014. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Én hetente több alkalommal is úszni járok, és mélységesen felháborítana, ha valaki ilyet tenne! Mindannyiunk közös érdeke, hogy tiszta legyen a víz, amennyire csak lehet.

Hajszálak sajnos vannak, bár kötelező az úszósapka, de az elkerülhetetlen sajnos. (Nincs belőlük sok persze szerencsére, de azért akad.)


Illetve egyszer rólam esett le egy sebtapasz, amin nyolc nyelven rajta állt, hogy vízálló. :S Különben leszedtem volna persze, mielőtt bemegyek. Próbáltam megkeresni, de sajnos nem találtam már utána. Nem voltam büszke magamra érte, direkt sosem csinálnék persze ilyet.

2014. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%
Medencébe manapság jobb is, ha nem pislász, mert egyre több helyen van valami bánat a vízben, hogy elszineződik, ha valaki pisál és látja az egész közönség, hogy az illető milyen igénytelen.
2014. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Tóba,tengerbe igen,uszodába,medencébe nem.
2014. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Bele is szarok!



Na jó, azt azért nem, de a természetes vizekbe belecsurgatok, medencébe nem.

2014. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 IronMan84 válasza:

Az uszodai medencékbe pedig a legprofibb sportolók (olimpiai és világbajnok úszók és vízilabdázok) rendszeresen bele szoktak pisilni, mert az állítólag szerencsét hoz.


Ryan Lochte medencébe szokott pisilni

[link]


Michael Phelps szerint normális a medencébe pisilés

[link]


A legtöbb ember, aki úszik vagy vízilabdázik biztosan belepisil úszás közben az úszómedencébe, aki nyáron a strandon fürdik, azoknak a többsége biztosan belepisil az élménymedencébe, de ezt a legtöbben tagadják és csak kevesen vallják őszintén be.

2015. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%

Telepisilik a medencét az úszóversenyeken!


[link]

2015. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem te csak egy perverz troll vagy, ugyanis teljesen indokolatlan lenne amúgy ennyire részletezned az undorító válaszodat.

Jelentettelek.

2015. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!