Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti bele szoktatok pisilni az...

Ti bele szoktatok pisilni az uszodai/strand medence vízébe? Vagy tóba, tengerbe?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 16:27
1 2 3
 1/25 János114 ***** válasza:
61%
fujj nem!!!!
2014. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Uszoda, medence vizébe nem. Balatonba, tengerbe bármikor, ha nincs a közelemben senki.
2014. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
50%
én lazán belehugyozok
2014. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy szoktam, ez undorító! Én kulturált vagyok, nem egy koszos bunkó.
2014. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy pár tízliteres medencéről beszélünk, vagy természetes tavakról, tengerről.
2014. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én természetes vizekbe bele szoktam, de medencébe soha (strandra nem járok). Most bele gondoltam, milyen undorító, ha mások belecsinálnak, én meg abban úszok, az megy bele a számba, ha véletlen vizet nyelek, pfuj.
2014. okt. 1. 16:40
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

"milyen undorító, ha mások belecsinálnak, én meg abban úszok, az megy bele a számba, ha véletlen vizet nyelek, pfuj."


Éppen ezért én még természetes vizekbe SE szoktam pisilni, még a Balatonba se. Mindegy mekkora, abban mások fürdeni szoktak és ez nekem elég. Különben is nem igaz hogy soha nincs a közelben egy bokor...

2014. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát azért természetes víz szerintem más, ha beúszol távolra vagy ilyesmi. Erre pl az usziban nincs lehetőség.
2014. okt. 1. 17:53
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

A halak simán pisilnek a természetes vízbe :)

Ha távol vagy másoktól, akkor nyugodtan lehet pisilni tóban, tengerben. Medencében sosem.

2014. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A természetes vizekbe a benne élő állatok is belepiszkítanak. Az, hogy te beleereszted-e vagy sem, nem oszt, nem szoroz. Illetve a természetes vizek maguktól tisztulnak, pont az élővilágának köszönhetően.

Medencébe meg nem szép dolog belepössenteni. De ha arra gondolsz, hogy a benne fürdőzők izzadtsága, feneke, lába és minden egyéb kevésbé guszta része is beleázik, akkor is elmegy a kedved a fürdőzéstől?

2014. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!