Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a kövéreket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 22:28
1 2
 11/15 önkon-troll válasza:

sok kövér utálja magát és azt hiszi mások is utálják


általában sokkal érzékenyebbek mindenfajta kritikára

még ha nem is a kinézetét kritizálod

tele a tudatalattijuk haraggal meg mindig a múlton rágódnak

egy csomóan biztos utálják őket de aki nem arra nagyon rá akarnak szállni, személyeskedni


én is voltam túlsúlyosabb de amikor akar az ember egy kapcsolatot akkor látja magán hogy nem elég jó egy nőnek, fordítva is igaz

van ezer módszer lefogyni, azok a kövérek akik folyton panaszkodnak azok tényleg idegesítőek


vagy változtasson vagy fogadja el magát

2014. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 vaszily katalin ***** válasza:
nekem tulsujom van,bár mostanába idegeskedek s megyen lefelé,a kérdés igen,.miért? mert nem lehet ugy őőőő.megfogni,átölelni,olyan mintha távol lene v,beburkolta volna,tudom rá a mintát,én is igy éreztem magam,mintha olyan lennék mint a kinaiba az az étel mi édessavanyumártásos szezánmagos csirke.plusz bundám lenne amiböl jo lenne kibujni.
2014. szept. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem utálják őket szerintem, csak nem tetszik a többségnek. De utálatról nincs szó. Lehet egy kövér ember nagyon kedves,kellemes is, jó humorú. Nem biztos, hogy tehet arról, hogy kövér. De ellene megpróbálhatna tenni.
2014. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sokan utálják,vagy is inkább jelentéktelennek veszik őket ...ezek inkább ösztönök mint az állatoknál,hogy az ilyen egyedek nem a legmegfelelőbbek párzásra,sok feladatra,és a tökéletesebb egyedek meg mindig együtt lógnak,ki rekesztve az ilyeneket.
2014. szept. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rettegnek tőle, hogy ők is olyanok lehetnek. A vicc, hogy minél többet retteg, annál biztosabban fog elhízni. :)
2014. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!