Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nekem ki kellene állnom...

Nekem ki kellene állnom magamért, ha a házban r*bancoznak, pletykálnak rólam, vagy különben a fejemre nőnek?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy ennek nagy feneket kerítsek e, mert esetleg ha nem, akkor várható, hogy azt hiszik velem bármit meglehet?

csak mert annyira nem ezen a szinten vagyok, hogy most álljak neki, mit mondtál?, dirr, egy pofon, meg hasonlók..


2014. aug. 30. 22:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
társasház, ahol mindenki "tud" mindent
2014. aug. 30. 22:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne is figyelj rájuk, mert ha észreveszik,hogy idegesiteni tudnak,annál jobban fognak cukkolni.Nézd levegõnek õket.
2014. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

csakhogy az egyikükelmondta, innenstől menni fog a pletyka a reakciómról.

szóval ha nem teszek semmit, lehet kezdi akkor a másik is, megint másik..nem?

2014. aug. 30. 23:09
 4/11 anonim válasza:
Ha nem vagy velük közvetlen kapcsolatban, jóban, ha csak idegenek, akkor szard le h mit mondanak...hisz nem is beszéltek, nem? kívülállók, csak felszínesen ítélkeznek...bár én nem tudom, milyen vagy, de ha nem érzed olyannak magad /hacsak nem a barátaid mondják, vagy akiknek adsz a véleményére/ akkor ne érdekeljen :)
2014. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szomszédok, akikkel naponta találkozok.

jönnek-mennek itt az infok


és amúgy egy másik is elkezdett engem kérdezgetni, de azt bezzeg ő nem mondta, hogy mi van a háttérben

2014. aug. 30. 23:13
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval nem a vélemányük számítana, hanem hogy ezzel esetleg rám szálnának, ha hagyom magam. vagy?
2014. aug. 30. 23:15
 7/11 A kérdező kommentje:

nem tudok az ilyen primok fejével gondolkodni.

tehát pl ha valakit ler*bancoznak és az nem tesz semmit, azzal más is azt hiszi, hogy simán lehet?

2014. aug. 30. 23:16
 8/11 anonim válasza:

Ha a képedbe mondják akkor természetesen ne hagyd...

De miből gondolhatnák h az vagy? Mit tettél azért h ezt mondják?

2014. aug. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a házban lakik egy srác, sokat beszélgettünk, sétáltunk, erre az ostoba azt hitte össze jövünk, pedig én csak szimplán egy emberként kezeltem és amúgy meg folyamatosan el is utasítottam ha olyannal jött, pl virágot akart adni, mondtam, nem kell, nem fogadom el, meg sorolhatnám.


gondolom nemrég eshetett le neki, hogy én nem akarok tőle semmit és már mások hallják, hogy r*bancoz, rossz hírem kelti, más is azt kérdezte tőlem, hogy mi most összejövünk? én meg lestem csak, hogy miért jönnénk össze????utána mondja a MÁSIK szomszéd (mondhatta volna az első is....)hogy hallja, ahogy lent r*bancoznak engem, kitárgyalnak, stb stb

2014. aug. 31. 10:43
 10/11 A kérdező kommentje:
szóval csak amúgy olyan "arcok" laknak még itt, akiknek amúgy is van amolyan primo stílusuk és nem tudom, ha most nem kezelem le esetleg már most, esetleg gönygöleg módon mindenki így állna hozzám később...
2014. aug. 31. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!