Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mitől kocka valaki? És mit...

Mitől kocka valaki? És mit jelent, ha kockul?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, sajnos nem tudom. Lehet, hogy nem is ebbe a kategóriába kellett volna írni. Talán mégis segít valaki.

#tini #divatos kifejezések
2014. aug. 16. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az a kocka aki sok időt tölt el a számitógépén, legfőképpen játszik.
2014. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki a nap 24 órájából 20-at ül gépnél, psp-nél, ps-nél vagy xbox-nál ( vagy legalábbis nagyon sokat ).

Ezek az emberek 90 százaléka játszik, 10 százaléka facebookozik vagy hasonló.

Aki dolgozik, az nem kocka.

Ja és a legfontosabb: nincs társasági élete. Ez különbözteti meg a kockát a gamer-től vagy hasonlótól.

2014. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Qufilus válasza:
100%

Régebben kockának a matekzseniket hívták, majd a számítógép/informatikuszsenik voltak kockák, msot meg a már-már elfajzott számítógépfüggők.

De van különbség a 'gamer' és a 'kocka' között. Az előbbi napi 1-2 óránál nem igazán játszik többet.

2014. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hittem hogy az informatikai zsenik a kockák de azokra szokták mondani a facebookozik.
2014. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VálaszVálaszoló válasza:

Kocka: Társasági élettől tartózkodik, tárgy orientált.

Mindennek az értelmét keresi kifogás gyanánt.

Sokat számítógépezik, vagy egyéb platformon játszik.

A párkapcsolatokat hülyeségnek tartja, mert neki nicns, ezért gyakran a ráció miatt a tanulást találják kifogásnak, hogy azzal foglalkoznak inkább mint a csajozással mert pénzzel bármilyen csajt meglehet szerezni és skip-ezni lehet a beszélgetéseket , mint a játékokban.

Magamat írtam le, de én kockának tartom magam :)

2014. aug. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást, de főleg azt, hogy senki nem nevetett rajtam, és nem oktatott ki!
2014. aug. 17. 07:13
 7/7 anonim válasza:

Kocka = számítógépb*zi, csak az utóbbi régi kifejezés


Szakbarbár ember, aki milliónyi dolgot tud az informatika, a kütyük, számítástechnika világából, 6 nyelven programoz, keni-vágja az Appok végtelenjét, de ennyi az élete, és gyakran minden máshoz hülye....

2023. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!