Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak elítélve a...

Miért vannak elítélve a számítógép függők, kockák?

Figyelt kérdés
Mégha egyébként nem is azok, csak a szabadidejükben játszanak. Én pl. hétvégente amikor van szabaidőm WoW-ozni szoktam, napi ~6 órát. Ha nem csinálunk semmit a barátnőmmel, és van kedvem, akár többet is. De egyébként tanulok, van barátnőm, csak szeretek játszani is, mégha tudom hogy nem visz előre az életben, csak szórakoztat. Ha ezt valakinek elmondom, kockának gondol. Nem értem miért, mert szerintem nem károsabb, mint mondjuk egy szombat esti buli egy diszkóban, vagy koncerten. Előítéletesek.

2013. jún. 9. 12:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Több ismerősöm azt mondta, nevetve, hogy mióta van barátnőjük nem gépeznek. Nem tudom eközött a két dolog között mi az összefüggés.
2013. jún. 9. 12:31
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én, és a barátom is szeretünk játszani, de én is meg szoktam kapni a kocka jelzőt. Számomra ez ugyanolyan hobbi, mintha valaki elmegy bulizni, vagy akármi; közben azért az embernek lehet élete is. Mi mondjuk Guild Wars 2-zünk :D

De természetesen az nem kocka, aki a fél életét Facebookon tölti, valamiért elég előítéletesek a számítógépes játékokkal szemben. Én kifejezetten jobban szeretek játszani, mint filmet nézni, hiszen az előbbiben is lehet legalább olyan vagy jobb sztori, jobban szeretem, ha saját magam is belefolyhatok az eseményekbe, mintha csak nézem valahol.


Egyszerűen mint mindent, ezt sem kell túlzásba vinni, aki ezt nem tudja felfogni, azt meg nem is kell figyelembe vinni. Szerintem mindenki azt csinál a szabadidejében amit akar, és ha engem a videójátékok érdekelnek, akkor azzal fogok szórakozni.

2013. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 darkstorm222 válasza:
ez igy van jelzöznek anélkül hogy tudnának a dolgokrol én is sokkat gépezek és folyton azt hallom hogy egész nyáron nem csinálok semmit de ez nem igy van sportolok solvasok stb de a tárasadol nagy része ha mást csinál pl 80 % focizik 20% gépezik akkor a 20% ki gunyolják
2013. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

Én például nem tudom,hogy milyen emlékezetes pillanatok származnak a wow-ból. Lehetnél a barátaiddal hétvégén. Sajnos én így veszítettem el a legjobb barátom:

Lett barátnője,még dolgozik is,de minden percben,amit nem erre a két dologra szán,a Lol előtt fetreng. Hozzáteszem régen elítélte azokat,akik játszottak vele,és nem értette mi a jó benne. Most meg... azt sem tudom,hogy mikor láttam utoljára,mert még arra sem ér rá,hogy a telefonon beszéljünk. Hidd el nekem,hogy nem jó a gép előtt. Nekem is elég ez a napi 1 óra. Amikor meg nem gépezek,akkor ÉLEK. Bár ha neked ez az élet,nekem nincs jogom beleszólni. Ez az egyéni véleményem.

2013. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A barátod eltúlozza akkor, mert játszani jó dolog, de csak mint hobbi; ugyanolyan elfoglaltság, mint akármi más, csak túlzásba vinni nem szabad. A barátoknak elsőbbséget kell élvezniük, ha hétvégén van alkalom, hogy elmenjek velük valahová, akkor természetesen azt fogom választani. Viszont ha senki nem ér rá, és ígyis-úgyis otthon lennék hétvégén, akkor játszok egyet, mert miért is ne. Főleg esős napokon, akkor kifejezetten ellazít, ha belemerülhetek egy jó történetbe.
2013. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is megszoktam kapni h kocka de bezzeg a nem kockák mindig futlak hozzám ha kell v mi. pl hogy kell tömöríteni v mit, v hol van a wifi kódja, szedjél le egy filmet, zenét...

Sorolhatnám egész nap.

Pedig én nem is vagyok egy nagy szám csak infóból érettségiztem, meg van pár dolog amit a saját szórakoztatómra megtanultam, de ennyi.


Meg van az a csoport aki csak azért mondja h kocka mert ö irigy csak azzal kompenzálja a butaságát h alázza azt aki ilyen szinten műveltebb mint ő. Ez elég gáz de még mindig van aki ezt használja.


Am meg szabadidejében szerintem mindenki azt csinál amit akar, az ö dolga, akár kocka akár nem. Bár nekem személy szerint volt "szerencsém" olyanokhoz akik azért nem vettek emberszámba mert én kockulok egész nap és nincs b nőm.


HUUUU de nagy szám 1 milliárd okot fel lehet sorolni amitől egy embernek nincs párkapcsolata. Pl csúnya, a viselkedése bunkó, v agresszív v v mi más elfoglaltsága van pl ö inkább spórol, alkoholista, munka mániás,drogos szerencsejáték v gyógyszer függő. Vagy Pszichés problémái vannak. Esetleg nem jön ki az emberekkel, nem keresi mások társaságát...

Csak egyesek imádnak mindent a pc-re fogni. Anyám se keresett új palit mi óta apám meghalt és akkor mi van !!! Azt mondja sokkal boldogabb így és ennek semmi köze a kockuláshoz.


Mindenkinek joga van úgy élni az életét ahogy akarja.

És most jó hosszan írtam le h mi lehet az oka annak h valakinek nincs nője. Csak azért mert mindig van olyan aki imádja ezt hangoztatni h Kocka vagy, jaj szegény biztos nincs nőd ezért kockulsz egész nap. Biztos magányos v meg megkeseredett, és mivel a többségnek ez így jön le ezért ítélnek el.


24 F

2013. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szabi_ka97 válasza:
69%
Haver ne halgass senkire.Csak tedd azt amit szeretsz!En gamer vagyok naponta 3orat minim lenyomok hetvegen duplajat!Maniam hogy jatszodjak mert ha van egy jo geped es olyan jatekokat jatszol es viszel vegig mind az Asassins Creed 3,Farcry 3,Max Payne 3,Mafia 2,Fifa,stb foleg az olyan jatekokat amelyiknek rendkivul jo a tortenete vagy ha multiplayeres jatekos vagy normalis hogy sokat ulsz gep elott!En 16 eves vagyok es a szuleim eleget szidnak meg minden hogy me nem vagyok olyan mint a tobbi fiatal,hat en azt mondom magamban inkabb egesz szombat ejjel jatszod a gepen,minthogy egy szaros diszkoban berugva drogot es szivarat szivj!Es en is neha szoktam menni focizni a haverokkal,jarok tancolni igaz kell a mozgas,kell hogy ne legy egesz nap gep leott,de ne totodj amit mondanak,gepezz nyugottan!Nincs jobb mint mikor leusz a szamitogep ele es nyugottan jatszod a kedvenc jatekaidat vagy!Folytasd a szamitogepezest haver!
2013. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az előzőnek ment a zöld kéz :D Egyetértek vele!
2013. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
srácok én mar 1 eve hogy kezdtem a cs 1.6-ot és Naponta másfél órát jatszom amire nem vagyok büszke de engem megnyugtat közbe minden oké az életemmel,nem tartanak kockának es se hiszem h igazan az lennék de azt Elismerem h függő vagyok.olyan ez mitegy drog ures az egész napod ha nem nyomhatod mindig egy szerveren jattszok...van egy kialakult közösség ismerem bizony nagy reszet nagyon élvezem meg minden de pl.hetvegen mindig biciglizek vagy 15 km-ert es sztem nemnagy gáz engem boldoggá tesz foleg ha rossz az idő (irtak mar)es amig aszt csinálod amit szeretsz akkor rendben van de nem kell tiltás a vinni h bebizonyitsd magadnak,nem vagy a rabja döntsd el h egy nap nem gépezel beulsz a forgosszekbe es aszondod nem.en meg magamat irányítom...kell hozza onero az biztos ....kockulj csak de ne ess túlzásokba!
2013. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
bocs a telóm kijavítja a hibákat es nem figyeltem es egy 13eves sra'c vagyok
2013. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!