Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szoktatok a munkahelyeteken...

Ti szoktatok a munkahelyeteken "nagyobb dolgot" végezni a wc-n?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kényszer nagy úr, tehát igen.
2014. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de hogy lehet ilyen hülyeségeket kérdezni?

Neked van valami kulaprogram időkapcsoló beépítve a beleidbe?

Mint a locsolóberendezés...

2014. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Én néha 15 órát dolgozom éjszaka kórházban.. Na reggel menni kell, nem fogok betojni csak mert utána büdös van. Aki pedig inkább visszatartja az szerintem nem normális.
2014. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%

Középiskolai dolgozó lévén tisztában vagyok a diákok mosdóbéli viselkedésével. Ha a hozzászólók is felidéznék fiatalkori tapasztalataikat, rájönnének a kérdező hozzáállására. 17 évesen csupán ezen tapasztalataira hagyatkozhat.

Középiskolában a mosdó elsősorban a szünetekben való dohányzásra szolgál. Az ott összeverődött társaságok nem épp mondhatók kulturált, megértő, értelmes csapatnak. Azon fiatalok, akik valóban CSAK a wc használata miatt mennének ki a mosdóba, kifejezetten zavarják ezeket a társaságokat az aktuális hülyülésükben. Tapasztalatom, hogy a nagy dolgukat elintézni akaró fiatalok többsége inkább az óráról kikéredzkedve oldják meg-, felesleges társaság nélkül,- a problémát.

Egy fiatal, aki bekerül élete első munkahelyére, nem ok nélkül tarthatja cikinek a nagydolog elintézését egy aránylag zárt közösségben. (főként, ha fizikailag is kicsinek mondható a munkahely irodája, épülete)

Magam is dolgoztam olyan cégnél, ahol a mosdó szinte egy légtérben volt az irodával. Máig nem is tudom, miként képzelte a cég vezetése ezt a légkőrt.


Kedves kérdező!

Nincs jó tanácsom erre vonatkozóan, főleg a munkahelyi viszonyok pontos ismerete nélkül.

Abban igaza volt egyik hozzászólónak, hogy ha rendszeresen otthon ejted meg reggel ezt az eseményt, a szervezeted rááll az időbeosztásra és jobb esetben nem kell evvel foglalkoznod néhány óráig délelőtt.

Annak a kommentelőnek is igaza volt, aki azt írta, ahol össze vannak zárva emberek, megszokják egymás ilyen jellegű tevékenységeit is. Valóban nem szabadna ennek problémát okoznia. (persze az új kollégának ez mindig kellemetlen eleinte)

Talán még annyi, ha valóban nagyon szűk a munkahely, és esetleg van lehetőséged kijárni a cégtől, megoldhatod egy közeli gyorsétterem, áruház, stb. mosdójában is.


Mellesleg, egyik idősebb kollégám mondogatta régen: Egy munkahely kiválasztásánál nagyon fontos állásinterjú esetén kimenni a mosdóba. Az mindent elmond a cégről. Mennyire adnak a higiéniára, a tisztaságra, a dolgozók kényelmére. Meg kell nézni, van e tisztaságipapír, van e kéztörlő, kézszárító, mennyi mosdó jut a dolgozói létszámra.

2014. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!