Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a férjem a csapba, a tányérokra vizel?

Figyelt kérdés
Annyira nem bírja visszatartani a vizelést, hogy odacsinál. De nem betegségből, hanem lustaságból. Csak szrtintem undorító ez?

2014. júl. 24. 22:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos napi rendszerességgel, és nem is akar leszokni.
2014. júl. 25. 17:12
 12/16 anonim ***** válasza:
sajnálom...
2014. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező, sosem késő változtatni. Ha ő nem akar leszokni, és ilyen undorító, gyomorforgató dolgokat csinál, akkor jobb lenne, ha elválnátok, külön mennétek, és akkor nem kellene ezeket mind elviselni.
2014. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a kérdező a "napi rendszerességet" az ivásra értette, nem?

Ha pedig ez így van, ha leszokni sem akar róla, nem hiszem, hogy bármit is tudnál csinálni...

Ez csak egyre rosszabb lesz, sajnos, és ahogy az előző is megjegyezte, a vége valószínűleg válás lesz...

Én is őszintén sajnálom.

Nem tudom, vannak-e gyerekek, de ha vannak és ilyeneket látnak (és most nem csak a mosogatóba való vizelésről beszélek), akkor a különélés nekik is jobb lenne.

Ha meg még nincsenek, de Te majd szeretnél, akkor hogy képzeled az életeteket? Nehéz ügy ez...

2014. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de muszály lesz elválnod tőle, ha valamilyen szinten normális, békés, és jó életet akarsz. Én megtapasztaltam milyen alkoholista családtaggal, nem kívánom azt senkinek. Írtad, nem akar leszokni, naponta iszik. Szerinted ebből lesz valami jó? Származhat ebből valami jó dolog is? Kétlem. És ide már sajnos baromi kevés az az érv, hogy "szeretem". Egy alkoholista csak akkor tudja letenni az alkoholt, ha saját maga is le akarja. A férjed nem akarja, neki fontosabb a pia mint te.


Akkor mire vársz?

2014. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Van egy 13,5 éves fiam a férjemmel.

Az igazság az, hogy az alkoholizmus szintű ivás nála kb. 3-4 évvel ezelőtt kezdődött. Alapból nincs könnyű természete, de ha nem iszik, tud normális is lenni.

A válást tervezem én is.

2014. júl. 27. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!