Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális az, ha azért lenéznek...

Normális az, ha azért lenéznek, mert a kínaiból van táskám és bakancsom?

Figyelt kérdés

Valamint a New Yorker-ben szotam vásárolni, de csak ha akció van (ha 1000 Ft alá viszik le valaminek az árát) .


Nagyon rosszul esik, hogy e miatt lenéznek.


Miért? :(



2013. nov. 9. 21:35
 1/7 anonim válasza:
51%
Ez a mai társadalom..idáig süllyedt a világ és sajnos ez még rosszabb lesz...Egyébként gondolom ezek az elkényeztett 13-17 évesek..
2013. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Muccogó válasza:
68%
Szerintem egyáltalán ne foglalkozz ilyenekkel.Normális dolog,hogy mindenki addig nyújtózkodik ameddig a takarója ér.Amúgy meg a feleségemmel megtehetnénk,hogy pénzt nem nézve vásárolgassunk különböző plázákban de nem tesszük mert egyszerűen nem tartjuk szükségesnek,attól még nem leszünk emberek,ha több tízezres ruhákba páváskodunk,nem ez teszi az embert emberé.Egyébként néha elmegyünk a Sárkánycenterbe körbenézni és meglepődnél,hogy ott hány plázacica és menő-manó srác megfordul,nagyon sok....Szóval ha ez miatt lenéznek akkor az csakis az ő "szegénységük"
2013. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne zavarjon ez téged. Így legalább meg tudod állapítani, kivel érdemes barátkozni. Azzal, aki nem az anyagi helyzete szerint ítéli meg az embereket, hanem a gondolatai és a tettei alapján.
2013. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne ámítsd magad, az ember helyét a társadalomban sok dolog meghatározza, az egyik ilyen a pénz. Jobban jársz, ha elkerülöd azokat, akik emiatt lenéznek, de azt tudomásul kell venned, hogy ez sohasem fog változni, a sikeres ember nem csóró.
2013. nov. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mert materialista szerencsétlenek, akiket egy szikla széléről kéne lelökni.
2013. nov. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki ezért lenéz, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt! Magadban röhögd ki és ennyi :)


Egyébként a hűdemárkás, hűdedrága cuccok is kínaiak, és sokszor még addig sem tartanak, mint a "kínaikínaiak" :)

2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, a plázabutikokban árult cuccok nagy része is Kínában meg Pakisztánban meg hasonló helyeken készül, csak azért drágább, mert a plázában baromi magas a bérleti díj, viszont kevesebb az áru és kisebb a forgalom, mint a kínaiban.

Én nem is tudom megkülönböztetni, hogy mi honnan származik, én is szoktam itt is, ott is vásárolni, de nem látok olyan nagy minőségi különbséget.

2013. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!