Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi motivál egy embert, hogy...

Mi motivál egy embert, hogy teljesen normális hangzású nevét hivatalosan Szabó Zoltánra változtassa?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt sem Szabó, sem Zoltán.
2014. márc. 19. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk? Max. csak talalgathatunk. Kerdezd meg tole szerintem.
2014. márc. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Be akar vegyülni
2014. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy mi motiválta az illetöt, azt nem tudom. De azt tudom, hogy a névváltoztatást mindig komolyan meg kell indokolni a hivatalos helyen, ahol ezt intézik, és akármilyen indokot nem fogadnak el, ami érthetö is, hiszen akkor bármelyik jöttment bünözö sima névváltoztatással eltünhetne a ködben.
2014. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Be akar vegyülni"


:D :D :D :D

2014. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarja, hogy a korábbi életéből bárki rátaláljon.
2014. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Jó a kapcsolata az apjával, családjával? Ha nem, akkor elég valószínű, hogy meg akar szakítani minden köteléket velük, jelképesen elhagyja őket. Akkor az is lehet, hogy ismerősök elől "menekül", vagy éppen egyszerűen csak nem szereti a neve hangzását. Lehet példaképe is Szabó...
2014. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!