Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavatón kötelező résztven...

Szalagavatón kötelező résztvenni? Illetve van, amit ki lehet hagyni a dologból?

Figyelt kérdés
nagyon nem akarok részt venni az egészben, drága és nem bírom az osztályomat. ki tudom húzni magam alóla?
2014. júl. 22. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tánc alól kérhetsz egy felmentést,de ennyi.Na meg eljátszhatod hogy halálos beteg vagy,de azután az egész suli rólad beszél majd!
2014. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem nagyon érdekel, 2-3 hónapp után úgyse találkozok többet senkivel innen.
2014. júl. 22. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én nem mentem el a saját szalagavatómra, elsősorban a költséges és értelmetlen társadalmi elvárások elleni tiltakozásból :) Ha elég aszociális vagy hozzá, te is nyugodtan kihagyhatod, semmi bajod nem lesz. :)
2014. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak nem tudtam ,hogy működik a dolog, kötelező-e.
2014. júl. 22. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, bárki bárkit mond, fizetős programot NEM tehet kötelezővé az iskola. Semmi nem múlik a szalagavatón, csak egy kis felesleges rongyrázás. Ha értelmes emberek járnak az iskoládba, nem fognak kibeszélni, ha nem azok, akkor meg úgysem kár értük.
2014. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 olyan ismerősöm is van aki előre tervezetten nem vett részt. Megmondod hogy nem mész és ennyi.
2014. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se mentem el a sajátomra, konkrétan azért, mert hánytam az osztályomtól... :D AZóta sem hiányzik a dolog.
2014. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj részt venni benne. De ha ezt csinálod, és nincs rá nyomós okod, akkor a tanárok többsége lehet, úgy fog szívatni miatta a suliban, ahogy csak tud (legalábbis egyik osztálytársammal ez történt, szívatták, mert "nincs a kölyökben meg az iskolai szellem")... és gyanítom, ha nem akarsz perkálni, akkor meg kell mondani az igazat (vagy max. annyit lehet behazudni, ha az időpont már megvan, hogy hupsz, akkor megyek családdal nyaralni, nem visszaváltható)
2016. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó.. miféle beszűkült, kiskádári hozzáállás ez?

"Jobb, ha elmész, különben szívatni fognak a tanárok." - kit érdekel, mit fognak csinálni a tanárok? Akkor majd megküzd azzal a helyzettel is, de az, hogy egy jogos cselekedet igazságtalan következménnyel jár, ne lehessen már érv arra, hogy akkor inkább ne cselekedjünk. Aki ilyet mond, annak nincsenek elvei.

2022. febr. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!