Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek arról, aki...

Tanárúrkérem kérdése:

Mi a véleményetek arról, aki az utcán fütyül?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Pár szóban leírom: Bolond, bunkó, tiszteletlen
2014. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
jó kedve van, vagy bolond
2014. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az hogy együgyű,bolond...
2014. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol. Falun simán elmegy.
2014. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Rúgnám, ha aztán nem engem ültetnének le. Iszonyúan idegesít minden fütyörészés, dúdolás, nem csak az utcán.
2014. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
91%

Nekem az a véleményem, hogy biztos jókedvű lehet. Zavarni semmiképpen nem zavar. Jobb, mintha valaki lehajtott fejjel, búskomoran jár-kel a világban.

Vagy hát én szívesebben vagyok a fütyörészős hangulatú közelében, de látom nem mindenki.

2014. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Én szoktam, de csak ritkán, aztán észreveszem magam. Jobb vigyázni, mert egyes pszichopata egyéneknek minden gond.
2014. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Engem borzalmasan idegesít ha valaki fütyül, főleg ha sokáig kell hallgatnom. Egyeseknek fel sem tűnik, hogy irtó bénán, és csak egyféleképpen fütyül. Ezzel az erővel akár a riasztót is hordhatna a zsebében és szólhatna az is.

Egyébként a fütyülés ugyanolyan tiszteletlen, buta szokás mint a rágógumi csattogtatás.

2014. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Na jó 60éves bácsinál elnézem,aki a háza előtti lócán,padon ül vidéken,és magában dúdolgat,vagy füttyent egyet a reggeli újságért menet a postaládához.Visszatérve tényleg primitív dolog.Mint a köpködés,tipikusan provokáló..és idegesítő rossz szokás.Ennyi.
2014. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
A fütyülés illetlenség közterületen, nyilvános helyen. Aki nem tudja ezt az etikettet, az magára vessen.
2014. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!