Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj, hogyha éneklek az utcán?

Baj, hogyha éneklek az utcán?

Figyelt kérdés
Tudjátok többször is előfordult velem, hogy kedvem támadt dalolni. Egyszer-kétszer annyira jó kedvem volt, hogy nem érdekelt, kik hallanak. De ez persze nincs mindig így. Viszont énekeltem már buszmegállóban és metrón is. Rögtön bolondnak nézitek, aki ilyet csinál?
2013. júl. 22. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer énekeltem buszmegállóban, arra lettem figyelmes, hogy a bódéban is elkezdte valaki dúdolni azt, amit énekeltem. :D

Szerintem nincs vele semmi baj, ha neked jólesik, csináld :)

2013. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sétálok az egyetemen, jön velem szemben egy néger srác fülessel a fülén, és közben táncol. :D Kur-va nagy volt. Kapott cserébe egy mosolyt.


Amúgy én nem mernék pl buszmegállóban énekelni.

2013. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pietrosol ***** válasza:
35%

Szia!


Szerintem meg az bolond, aki nem mer jókedvű lenni.


Nemrég olvastam egy jó idézetet: "A legnagyobb fogyatékosság a negatív attitűd."

2013. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén szólva.... csináld, de én nem tudom, hogy van-e olyan hangod, hogy elviselném :D Viszont ha megkérnek, hogy inkább maradj csöndben, akkor ne sértődj meg és cipzár a szájra.
2013. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ó, a hangomra nincs panasz :). És még hallásom is van (az énektanár mondta). Mély orgánummal rendelkezek. És ha akarom, ki is eresztem.

Képzeljétek, milyen fejet vágtak a metrón, amikor nekiálltam elénekelni a Nessun Dormát :). Pavarottitól tanultam :P

2013. júl. 22. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj csináld ha jól esik, de tényleg lehet h bolondnak néznek egyesek.
2013. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
dehogy baj:) nem kuldesz egy videot amiben enekelsz?
2013. júl. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem (kiv. ha üvegvágó hangja van az illetőnek).
2013. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!