Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van olyan ki még néz tv-t?

Van olyan ki még néz tv-t?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert h az interneten már minden fent van és lehet egyedül vagyok ezzel de én már nem látom értelmét a tv-zésnek.

A készülék maga csak a dvd-hez meg játék konzolhoz kell.


De a műsor az szerintem teljesen felesleges.

Minden fent van online.

Ráadásul röhögve hozzá lehet jutni a leggujabb filmekhez reklám nélkül.



2014. febr. 22. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

""Asztali örökölt számítógépemen kicsi a monitor, legalábbis az LCD tv-hez képest."


Számítógépet is lehet TV-re kötni."



Gondolom fizikai fajdalmat okozna elfogadni a tenyt hogy valaki nem ert ezekhez, vagy csak siman nem szeretne ilyenekkel foglalkozni.

2014. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag egy darab kábel két végét kell bekötni és legrosszabb esetben még ötöt kattintani. Nem kell hozzá szakértelem.


Egyébként meg csak tippet adtam. Fizikai fájdalmat okoz egyszerűen figyelmen kívül hagyni, ha nem akarsz ilyesmivel foglalkozni? Ha meg szeretnél, de nem tudtál róla, akkor örülnél.

2014. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszi! Nem tudtam róla, hogy össze lehet kötni.

Totál nem értek hozzá, és a tv beállításhoz is a szomszéd srácot hívom át.

Nem azért, mert szőke vagyok, és nő, hanem mert idősebb vagyok, és messze áll tőlem ennek a tudománya. Sajnos...

2014. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!