Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van olyan ki még néz tv-t?

Van olyan ki még néz tv-t?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert h az interneten már minden fent van és lehet egyedül vagyok ezzel de én már nem látom értelmét a tv-zésnek.

A készülék maga csak a dvd-hez meg játék konzolhoz kell.


De a műsor az szerintem teljesen felesleges.

Minden fent van online.

Ráadásul röhögve hozzá lehet jutni a leggujabb filmekhez reklám nélkül.



2014. febr. 22. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A keszuleket magat sokat hasznalom, ahogy irtad Te is jatszom rajta meg filmeket, sorozatokat nezek, de a musort magat nem szoktam nezni, csak felidegesitem magam rajta ugy is. Egyedul sportot nezek, stream-elni nem szeretem mert akad meg minden baja van es amugy sem egy hd minoseg. De semmi mast.
2014. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Én szoktam nézni,de nem kapcsolom be.
2014. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Magára a TV adásra már valóban nincs szükség. Szerintem a TV jövője, ha átalakul digitális kölcsönzővé, néhány 7/24-es hírcsatornát leszámítva. Nyugaton nagy sikere van az ilyen megoldásoknak (Netflix; Hulu).
2014. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet h nyugaton nagy sikere van az ilyen megoldásnak de itt MO-n én inkább azt tapasztaltam h már mindenki torrentezik v aki nem tudd az meg megkéri ahhoz értő haverját.


Így mindenki aki aktja megtudja nézni a legújabb filmeket ingyen és amikor ő karja. Tehát nem valószínű h ez elterjed. Nálunk is van a set top box-ba ilyen online videotéka funkció sose használtuk.

Itt úgy megy h érdekel X film 10 perc alatt letöltöm felmásolom az usb-re azt bedugom a dvd-be és már lehet is nézni.


Ennyi

Tv műsort nem láttam 8 éve nem is hiányzik :)

2014. febr. 22. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Idősebb ismerőseim nézik rendszeresen. Van, amelyiküknek nincs számítógépe, de akinek van, az is csak néha használja, filmek letöltésére nem.

Én már ha érdekel valami, általában a netről nézem meg (52 éves vagyok), de ha csak mondjuk félóráig kell valami, ami leköti az agyamat, míg mondjuk takarítok, annyiért nem kapcsolom be a PC-t, hanem a tévében hallgatok valamit. Persze erre a célra megfelelne a rádió is, de itt vidéken nem jön be normális rádióadó egy se.

2014. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"de itt vidéken nem jön be normális rádióadó egy se"


Tessék online rádió adások :)


[link]

[link]

[link]

2014. febr. 22. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azt írtam, hogy amikor csak kb. félóráig akarok hallgatni valamit, akkor nem kapcsolom be a számítógépet, a tévét egyszerűbb. Következésképp nem hallgathatok online rádiókat sem.
2014. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam tv-t nézni. Filmeket.

'l. Nem tudok letölteni filmeket, öreg, és tehetségtelen vagyok hozzá.

2. Asztali örökölt számítógépemen kicsi a monitor, legalábbis az LCD tv-hez képest.

3. Olyan jó elnyúlva, nassolva, nézni a tv-t. :)

2014. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mustafa33 ***** válasza:

Filmet a gépen, mert azt az időt amit tv nézésre szánok nem pocsékolom filmekre. Mert ugyanis rengeteg műsor van amit érdemes megnézni és nem film!

Csak az a bajuk, hogy IQ 15-nél több kell a megértésükhöz ☺.

2014. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Asztali örökölt számítógépemen kicsi a monitor, legalábbis az LCD tv-hez képest."


Számítógépet is lehet TV-re kötni.

2014. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!