Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illetlenség...

Szerintetek illetlenség piszoárt használni, ha nő/nők is vannak odabent?

Figyelt kérdés
Például takarítónő vagy a női telítettsége miatt más nők...
2014. febr. 11. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Ez jó :D


Jó hogy nem azt kérdezed, hogy ha a nő a wc-n ül a férfi wécében, akkor illetlenség-e közben a két lába között a csészébe pisálni :DDD

2014. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Valaki kivárja, míg a nő végez, valaki nem :D

Én láttam már olyat, hogy a nő bement a férfi wc-be, barátnői szóltak a pasiknak, hogy várjanak egy picit.

De fordítva is volt már, hogy mellettem pisilt a pasi, engem nem zavart.

(Nő vagyok)

2014. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyobb illetlenség, mint a férfi WC-ben a nők bejárása!
2014. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
14:40 : Naa azért nem ugyanaz. :) Csak semmi kedvem várogatni.
2014. febr. 11. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Perszeee...

Nő létére bejár a férfi wc-be, és még ott is feltartja a sort ilyen hülyeségekkel. Még mit nem!? Ha nemtetszik neki, hogy egy férfi a férfi wc-ben elvégzi a dolgát, akkor ne járjon oda! Különben sem neki lenne oka a felháborodásra.

2014. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ugyanezt akartam kifejezni az első hozzászólással, mint amit az #5-ös hozzászóló írt. Kár, hogy ez senkinek sem jött át... Meg az sem, hogy hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.
2014. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az az illetlenség, ha kopogás nélkül bemész takarítani.

Bekopogsz és megkérded van e bent valaki, merthogy te vagy a takarítónő és jöttél takarítani. Normál esetben, ha valaki épp a piszoárt használja, visszaszól, hogy 1 perc türelmet. Elrakja szépen a micsodáját, és igen, te ezt még megvárod, kifutja a munkaidődből, és utána bemész és takarítasz. Az időközben bejövő férfiak zöme ilyenkor alapból nem használja a piszoárt addig, amíg végzel, ha meg mégis, akkor az neki szívás, mert meg tudod lesni sutyiban a kukiját. :P

2014. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként én már jártam úgy, hogy felnőttképzéses suliban bementem a férfi wc-be, és szépen rendeltetés-szerűen el kezdtem használni a piszoárt. Közben lehúzták a budit, és kijött onnan az osztály nem épp éles elméjéről híres bombázó csaja. Mindketten piszkosul meglepődtünk, én annyira, hogy vagy 2 másodpercig agyaltam rajta, hogy nem e véletlenül a női wc-ben vagyok, de aztán tudatosult bennem, hogyhát baxus, a női wc-ben nincs piszoár, úgyhogy tuti jó helyre jöttem, és ezt siettem is vele közölni megelőzendő, hogy le ne csesszen már azért, hogy mit keresek én a női wc-ben. :)

Bár az igazat megvallva nem bántam volna, ha sokkal barátibb fordulatot vesz ez az ügy, hamár úgy hirtelen és véletlenül így alakult. :P

2014. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mustafa33 ***** válasza:
94%
Ja, próbálna egy férfi bemenni a nőbe telítettség okán. Minimum a betétes kosárral a fején tepernék le és tartanák míg kijönne a büdös szatírér a rendőrség. ☺
2014. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es: évente 3 napot rendszerese átélem ezt, semmiféle betétes kosarat nem döntök a fejükre :)
2014. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!